Як передати фотографію з телефону.

Телефон може спокійно замінити безліч гаджетів. Він не тільки виконує роль засобу зв'язку, але також здатний записувати звуки, виходити в інтернет, відсилати повідомлення і, звичайно ж, робити якісні знімки.
Інструкція
1
Часто у користувачів мобільних телефонів з вбудованою камерою виникає бажання поділитися з друзями сделанности фотографією. Зробити це можна кількома способами. Якщо вам потрібно передати фотографію на інший телефон, ви можете зробити це за допомогою Bluetooth. Увімкніть пристрій у своєму телефоні і в телефоні-приймачі. Потім виберіть фотографію, натисніть клавішу «Функції», потім пункт «Передати по ..." і у підміню виберіть функцію Bluetooth. Після пошуку пристроїв виберіть телефон, на який хочете передати фотографію, і почніть передачу. Пам'ятайте, що телефон-приймач повинен знаходитися на відстані, що не перевищує 10 метрів.
2
Якщо телефон не має функції бездротової передачі даних, тоді вам слід скористатися сервісом ММС-повідомлень. Для користування їм необхідно отримати від оператора спеціальні настройки. Якщо ви абонент Мегафона, відправте цифру "3" на номер 5049, абонентам Білайну потрібно скористатися USSD-запитом за номером * 118 * 2 #. Якщо ваш оператор - МТС, замовте автоматичні настройки на офіційному сайті оператора. Після застосування надісланих налаштувань, в меню «Передати по ...» виберіть варіант «Ммс». Виберіть контакт, якому ви хочете відправити фотографію, і натисніть на кнопку відправки. Для успішного прийому файлу телефон одержувача також повинен бути налаштований для прийому мультимедіа-повідомлень.
3
У тому випадку якщо для вас не підходять вищеописані способи, для передачі фотографії скористайтеся файлообмінниками. Це сервіс, що надає користувачеві місце під його файли і цілодобовий доступ до них через інтернет. Існує велика кількість файлообмінників, виберіть той, яким вам буде зручніше користуватися. Відкрийте потрібну фотографію в телефоні і натисніть кнопку «Завантажити» на головній сторінці сайту. Коли завантаження станеться, ви отримаєте посилання, по якій можна скачати файл. Вам залишиться тільки поділитися ним з друзями.
Зверніть увагу
При користуванні файлообмінниками встановіть пароль на закачку фотографії, це допоможе вам уникнути скачування її незнайомими людьми.
Корисна порада
Відправлення ммс-повідомлень є платною послугою, тарифи можна дізнатися на сайті оператора.