Як створити ящик на рамблере.

Сучасна ділова людина завжди повинна залишатися на зв'язку, для цього існує електронна пошта, завести яку, в 21 столітті дуже просто. Найлегше іспользоватьінтернет пошту.
Інструкція
1
Зайдіть на первісну сторінку «Рамблер». Введіть в пошукову систему www.rambler.ru. Після натисніть «Завести пошту».
2
У діалоговому вікні заповніть необхідну форму реєстрації: Напишіть "login" .Впішіте особисті дані (П.І.Б.). Тепер вам належить вказати майбутній електронну адресу, використовуючи латинські букви і цифри. Придумайте "mail" легко запам'ятовується для вас. Так само вкажіть пароль, в якому буде мінімум 6-7 знаків, Бажано складається з цифр і букв, це більш безпечно для пошти.
3
Забули пароль? Не турбуйтеся, вам буде поставлено контрольне запитання, на який ви просто відповісте, будучи, вказавши слово при реєстрації поштової ящика . Наприклад: «Прізвище вашого хрещеного?» Бажано записати всі ці дані вручну або роздрукувати, що б в майбутньому часі не виникло проблем з відновленням інформації.
4
«Автоматична реєстрація» - це всього лише захист від спаму, тому в вікні вкажіть комбінацію символів в сусідньому полі і після тисніть "зареєструватися". Зачекайте кілька секунд, поки вашу інформацію, зазначену при реєстрації перевірять. Зазвичай це займає від хвилини до 5, в залежності від швидкості інтернету.
5
І так, всі дані вказані, тепер у вас є пошта, на яку ви можете перейти, клікнувши на посилання в закладках або ж на головній сторінці пошукової системи «Рамблер». Так само в налаштуваннях свого оглядача є можливість зробити пошту домашньою сторінкою, зайдіть в параметри браузера, далі в віконце «домашня сторінка» і пишемо "http://mail.rambler.ru/mail/index.cgi"
6
У лівій частині головної сторінки введіть вашу електронну адресу і пароль, натисніть "вхід". Браузер запропонує зберегти пароль, але це не дуже безпечно, так як це "легка здобич" для хакерів. Далі вам відкриється сторінка з вхідними та вихідними повідомленнями. Для зручності у використанні своєї пошти вам буде дана можливість завантажувати будь які документи, файли, музику і т.д.Просто знайдіть віконце «Прикріпити файл» Удачи!