Як пити супрастин. можна пити таблетки супрастину при кропивниці.

Одним з перевірених часом антигістамінних препаратів є « Супрастин ». Він випускається у вигляді розчину, призначеного для внутрішньом'язового і внутрішньовенного введення, і таблеток. Препарат використовується для лікування алергії, а також для її профілактики напередодні вакцинації. «Супрастин» може використовуватися в будь-якому віці, починаючи з другого місяця життя.
Інструкція
1
«Супрастин» призначається при різних видах алергії, таких як: кропив'янка, набряк Квінке, алергічний кон'юнктивіт, захворювання шкіри (контактний або атопічний дерматит, екзема, токсикодермия), вазомоторний риніт і т.д. Крім того, препарат часто застосовується під час ГРВІ, супроводжуваних нежиттю, або під час інфекційних захворювань, при яких хворого турбує сильний свербіж (наприклад, вітряна віспа).
2
«Супрастин» п'ють під час прийому їжі. Для дітей молодшого віку препарат попередньо подрібнюють до порошкоподібного стану і розчиняють у воді/грудному молоці/молочної суміші. Одноразова доза ліків не повинна перевищувати 1/4 таблетки. При необхідності можна давати «Супрастин» тричі на день.
3
Якщо препарат призначений дитині у віці 1-6 років, слід одноразово давати не більше третини таблетки. Залежно від тяжкості стану і призначень лікаря, прийом ліків можна повторити ще один-два рази протягом доби. Якщо дитина в змозі сам проковтнути пігулку, подрібнювати її не потрібно.
4
Дітям від 7 до 14 років показаний прийом половини таблетки. Кратність прийому визначає лікар, але зазвичай допускається 2-3 прийому препарату на добу.
5
Дорослим можна пити «Супрастин» відразу по цілій таблетці. Зазвичай достатньо трьох прийомів ліки на добу, але за показаннями лікаря і за наявності необхідності, добова доза може бути збільшена до 100-150 мг (4-6 таблеток).
6
«Супрастин» протипоказаний вагітним і годуючим жінкам, особам, які страждають аденомою передміхурової залози, пацієнтам з дихальною недостатністю і глаукому. Крім цього, в деяких випадках може виникнути індивідуальна непереносимість ліки. При появі насторожуючих симптомів слід негайно припинити прийом препарату і в терміновому порядку звернутися до лікаря.
Зверніть увагу
Препарат викликає млявість і сонливість, тому не рекомендується приймати його перед тим, як сісти за кермо.