Як налаштувати двосторонню друк. Як налаштувати двосторонню друк lbp6650dn.

Двостороння друк - завдання, до якої потрібно різний підхід, залежно від виду принтера і формату файлу, який вам потрібно надрукувати. Якщо ви працюєте з новим принтером, або рідко мали справу з офісною технікою, вам буде потрібно якийсь час, щоб розібратися, яким чином слід виконувати друк з обох сторін аркуша, щоб при читанні документ виглядав правильно, а рекламна продукція - якісно.
Інструкція
1
Насамперед, з'ясуйте, чи є в вашому принтері функція двостороннього друку. Якщо вона є, не забудьте вибрати її в діалоговому вікні принтера, коли будете виводити документ на друк. Принтер автоматично переверне кожен лист і надрукує парних і непарних сторінок документа з обох його сторін. Для листів альбомного формату слід вибирати функцію "Переворот по короткій кромці".
2
Якщо вам потрібно зробити двосторонню роздруківку на принтері, у якого немає функції автоматичного перевороту аркуша, вам потрібно роздрукувати спочатку одну сторону документа, потім перевернути лист, вставити його в лоток принтера чистою стороною назовні (або всередину, залежно від особливостей моделі принтера), а потім запустити на друк другу сторону. Якщо ж документ багатосторінковий, роздрукуйте спочатку всі непарні сторінки документа з одного боку аркуша, а потім, з іншого боку - всі парні. Чи не переплутайте при цьому послідовність сторінок. Якщо ви не впевнені, як саме потрібно класти лист в принтер, щоб роздруківка виявилася на потрібній стороні і в правильному напрямку, поекспериментуйте з непотрібними документами, щоб уникнути помилок.
3
На жаль, у принтерів, призначених для офісного друку, немає можливості точного поєднання двох сторін документа. Зсув при перевороті листа складає як правило, близько п'яти міліметрів. Тому, якщо вам потрібно роздрукувати на офісному принтері двосторонню продукцію рекламного призначення, наприклад, листівки, флаєри або візитні картки, при розробці макета другої сторони продукції вам слід дотримуватися деяких правил.
4
А саме: постарайтеся максимально спростити другу сторону картки або листівки. Заповнюйте її мінімумом об'єктів і інформації, розташовуйте текстові блоки та елементи оформлення по центру, як можна далі від країв, уникайте рамок і віньєток. Також краще фон другої сторони вашої рекламної продукції зробити однотонним або білим. В іншому випадку неточності суміщення двох сторін аркуша будуть занадто добре видно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SqoIlrBp-18
Зверніть увагу
При друку двосторонньої рекламної продукції та роздаткових матеріалів краще не використовувати додатки Microsoft Office. Набагато кращу можливість якісного створення макета та суміщення його сторін при друку вам дасть графічний редактор CorelDrow.
Корисна порада
При необхідності двостороннього друку на струменевому принтері краще брати більш щільний папір, ніж звичайна офісна, інакше фарба з одного боку може проникнути на іншу. Якщо ви хочете надрукувати двостороннє фото - використовуйте спеціальний фотопапір.