Як виявити приховані папки.

В системі Windows файли можуть мати атрибут «Прихований», а якщо при цьому не включена спеціальна опція для відображення таких файлів, то вони не будуть видні користувачеві. Як виявити і відобразити приховані файли, ви дізнаєтеся з цієї інструкції.
Інструкція
1
Відкрийте каталог, в якому ви припускаєте, що є або можуть бути приховані папки або файли.
2
Тепер виконайте такі дії. У вікні провідника, в якому відкрита директорія з можливими прихованими файлами або папками, клікніть на розділ меню «Правка» у рядку меню, розташованої у верхній частині вікна прямо під його заголовком. У розкрився меню виберіть команду «Виділити все». Також для цієї мети ви можете використовувати поєднання гарячих клавіш Ctrl + A.
3
Якщо в даному каталозі є приховані файли чи папки, то система видасть користувачеві попередження про це (також в дужках буде вказано кількість прихованих об'єктів), так як виділити всі файли і папки з цієї причини вона не може. Якщо такого попередження не було, то в даному каталозі приховані файли і папки відсутні. Отже, ви виявили, що в даному каталозі все ж є деяка кількість прихованих об'єктів, тепер вам потрібно дізнатися, що саме це за об'єкти. Для цієї мети вам потрібно увімкнути відображення прихованих файлів і папок.
4
Для того щоб система показувала приховані об'єкти (не плутати з системними, які також знаходяться в прихованому вигляді), у рядку меню провідника виберіть розділ «Сервіс», після чого в розкрився списку виберіть пункт «Властивості папки ...».
5
Тепер перейдіть на вкладку «Вид», ви побачите список параметрів, що настроюються. Прокрутіть цей список і знайдіть там настройку «Приховані файли і папки». У цій налаштування два параметри ¬- «Не показувати приховані файли і папки» і «Показувати приховані файли і папки». Відповідно, виберіть другий параметр.
6
Якщо ви хочете, щоб система відображала приховані системні файли, то зніміть галочку з параметра «Приховувати захищені системні файли», розташованого трохи вище налаштування «Приховані файли і папки» та натисніть «ОК» для підтвердження.