Як знайти зниклі файли. де шукати зниклі файли на комп'ютері.

Іноді наявні на локальному диску файли виявляються зниклими, і ви не знаєте, куди вони поділися або ж не пам'ятаєте, куди поділи їх ви. У будь-якому разі цю проблему можна спробувати вирішити. Для цього дотримуйтесь даних інструкцій.
Інструкція
1
Визначте, в якому місці мали бути файли, яких в даний момент немає на місці, переконайтеся, що ви їх не перенесли в інше місце. Для цього скористайтеся вбудованою системою пошуку в Windows. Відкрийте меню «Пуск», в якому виберіть пункт «Пошук». Відкриється вікно «Результати пошуку» з налаштованим параметрами в лівій бічній панелі вікна.
2
В поле «Шукати імена файлів і папок» введіть повне ім'я або фрагмент імені файлу, який збираєтеся знайти. Також в рядку нижче «Шукати тест» ви можете ввести фрагмент вмісту файлу, тобто якщо ви шукаєте текстовий документ і не пам'ятаєте, як називався сам файл, то можете вписати заголовок статті або будь-яку іншу частину його вмісту.
3
Далі вкажіть системі місце, в якому їй слід робити пошук. Ви можете вказати як цілі розділи на комп'ютері, так і за допомогою огляду вказати якусь певну папку.
4
Якщо пошук ніяких позитивних результатів не дав, то цілком ймовірно, що файли були видалені з комп'ютера. Щоб відновити зниклі з комп'ютера файли, встановіть спеціальну програму з відновлення файлів. Однією з таких програм є UndeleteMyFiles, яка поширюється на основі freeware, тобто безкоштовно.
5
Запустіть програму і в головному меню виберіть функцію «Deleted File Search» (Пошук видалених файлів). У верхній частині вікна натисніть на кнопку «Search» (Пошук). Далі в який з'явився новому вікні «Search options» на вкладці «Locations» (місцезнаходження) виберіть розділ, на якому слід шукати зниклі файли. Якщо хочете шукати в певному каталозі на диску, то натисніть на кнопку «Add location» і виберіть потрібний каталог для пошуку. На вкладках «Files» (Файли), «Size» (Розмір) і «Attributes» (Атрибути) ви можете налаштувати такі параметри пошуку, як розширення файлів, їх розмір і атрибути, відповідно.