Як вивести тарганів. вивести тарганів з квартири.

Якщо у вас в квартирі завелися таргани, які є рознощиками всілякої зарази, з ними боротися просто необхідно. Можливо, ця стаття допоможе вам знайти підходящий метод, які допоможе вам позбутися від настільки небажаних «сусідів».
Інструкція
1
Боротися з тарганами найважче жителям багатоквартирних будинків, в яких є сміттєпроводи. Адже саме там і заводиться більшість комах-паразитів. А потім вони перебираються в квартири і живуть там в таких місцях, куди навіть сама акуратна домогосподарка не зможе дістатися. Тунелі всередині плінтусів, простір за меблями і побутовими приладами на кухні, куди нерідко падають крихти готується їжі - улюблені місця проживання тарганів. Добре б задуматися про те, як залишити поменше подібних лазівок для тарганів під час ремонту.
2
Найчастіше люди при боротьбі з тарганами звертаються до випробуваних народних засобів. Одне з них - порошок піретруму (квітки далматінськой або кавказької ромашки, висушені і подрібнені), який розпилюють гумовою грушею в місцях проживання паразитів з розрахунку 20г кошти на 1м2. При цьому порошок повинен бути свіжим, інакше належний ефект не буде досягнутий.
3
Ще один засіб для боротьби з цими повзаючими переносниками зарази - це порошок бури. Його змішують з борошном і цукровою пудрою, взятими в рівних пропорціях, після чого розпилюють по плінтусів, щілинах і іншим місцям.
4
Буру можна використовувати і по-іншому. Потрібно змішати її з борошном і тонким шаром розкласти на невеликих картонках або кришках від банок. Розставляти їх краще близько газових плит, батарей, раковин і так далі. На кілька днів про приманку можна забути. Потрібно ретельно на ніч закривати водопровідні крани, а також протирати сухою ганчіркою кухонні раковини.
5
І останній спосіб: запасіться борною кислотою (порошкоподібної), звареної картоплиною і яйцем (круто). Потім змішайте жовток яйця, картоплину і борну кислоту.
6
Розкладіть цей склад невеликими грудочками по різних кутах квартири. Тільки стежте, щоб маленькі діточки і домашні тварини до цих грудочок не підходили.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oU86u4ussqY
Корисна порада
Найкраще застосовувати ці способи безпосередньо перед тривалим від'їздом. А по поверненні варто гарненько відчистити квартиру від усіх слідів хімії.