Як поставити меблі в однокімнатній квартирі. Меблі для однокімнатної квартири.

Однокімнатна квартира на увазі мінімум простору для розташування всієї необхідної меблів. І щоб уникнути тісноти й незручності, слід правильно продумати розстановку меблів у такий квартирі .
Вам знадобиться
  • - меблі для передпокою (вішалка, шафа для одягу, дзеркало, табурет, столик);
  • - меблі для кухні (робочий столик, шафи для посуду і продуктів, плита, холодильник, стіл для прийому їжі );
  • - меблі для житлової кімнати (шафа, відкидне ліжко, стіл, м'які стільці, столик для телевізора);
  • - точний план квартири з розміткою в масштабі.
Інструкція
1
Накресліть точний план квартири в масштабі. Для цього виміряйте всі житлові приміщення - кімнату, кухню і передпокій. Спробуйте на кресленні спланувати розстановку меблів. Для цього вам необхідно знати її розміри - ширину і довжину. Зробіть кілька варіантів. Необхідно продумати на цьому етапі всі деталі - ергономічність, доцільність, дизайнерське рішення.
2
Першим ділом обставте кімнату, так як вам в ній жити. Тут ви будете не тільки спати і працювати, а й приймати гостей. Шафа повинен бути обов'язково з безліччю полиць і відділень, щоб можна було зберігати і книги, і одяг. Чудово підійде відкидне ліжко. Вона дозволить заощадити вільний простір. Увечері ви її розкладає, а вранці прибираєте, і кімната перетворюється із спальні у вітальню. Пара м'яких стільців так само не завадить. Біля вікна краще розташувати робочий стіл і телевізор.
3
Потім займіться розміщенням меблів на кухні. В однокімнатній квартирі вона буде служити як для приготування їжі, так і для її прийому, тому має бути достатньо вільного простору. Зазвичай планування кухні починається з вибору місця для холодильника. Його можна поставити або біля дверей, або близько вікна, так, щоб він не заважав руху. Далі потрібно визначити робочий простір - столики для продуктів, шафи для посуду і газова або електрична плита. Зазвичай це все складають в один ряд уздовж однієї стіни. Холодильник знаходиться або навпаки робочого місця, або продовжує ряд вздовж іншої стіни. Стіл для прийому їжі краще не ставити посередині кухні - таке собі можуть дозволити тільки володарі просторій кухні. Нічого неповинно заважати вільному пересуванню від газової плити до холодильника, від холодильника до столу.
4
Приділіть особливу увагу передпокою. Відразу з вулиці ви і ваші гості будете заходити саме сюди. Тому передпокій - це «обличчя» вашої квартири. Якщо ви звикли до великої кількості дрібниць, то краще вибрати шафа для одягу, де багато вбудованих полиць і відділень, щоб можна було розташувати не тільки одяг і взуття, а й, наприклад, засоби для чищення, рукавички. Обов'язково має бути присутнім дзеркало, де можна розташувати косметику, гребінець. Біля вхідних дверей повинна бути вішалка для верхнього одягу, табурет, щоб зняти взуття, і маленький столик для ключів.
Зверніть увагу
Позбавтеся від усієї непотрібних меблів, вона буде тільки займати місце. Світлі вікна і підлогу значно допоможуть вам у створення затишку у вашій квартирі.
Корисна порада
Шафа для житлової кімнати краще вибрати з дзеркальними дверцятами - це дозволить візуально збільшити простір кімнати.