Як зібрати паперовий літачок.

Тим, хто хоч трохи знайомий з принципами орігамі, добре відомо, скільки цікавих речей можна створити зі звичайного аркуша паперу. Паперовий літачок - дуже проста саморобка, проте існує дуже багато способів створити цей предмет.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - фарби.
Інструкція
1
Для створення паперового літачка візьміть аркуш звичайного паперу або лист не надто товстого картону. Також для виготовлення такої моделі можна використовувати кольоровий папір. Ідеальна форма листа паперу для літака - довгаста прямокутна.
2
Покладіть папір на плоску поверхню і зігніть її чітко по вертикалі навпіл. Проведіть нігтем з цього вигину, щоб позначити лінію, яка буде вертикальною віссю симетрії. Розігніть листок назад - тепер у вас є заготівля для майбутнього паперового літака.
3
Далі верхні кути з правого і з лівого боку загніть так, щоб вони стикнулися сторонами на центральній вертикальної осі. Якщо ви взяли прямокутний лист, то такі куточки займуть майже третю частину всього листа. Врахуйте, що чим менше кути і, відповідно, чим більше крила літачка, тим він буде легше. А легкий літачок літає на більш довгу відстань.
4
Трикутник, який вийшов після загинання кутів, ще раз загніть так, щоб в результаті вийшло подобу запечатаного конверту.
5
Тепер робіть крила нашого літака: для цього верхні кути, які вийшли після кількох операцій, загніть так, як і попередні. Але на центральній лінії вони вже не будуть стикатися - нехай між кутами залишиться хоча б невелику відстань. Таким способом ви полегшите носову частину паперового літачка, зробивши його більш мобільним. Кути завертайте так, щоб було видно маленький трикутник. Його так само загорніть, закріплюючи цим трикутником тільки що згорнуті кути.
6
Після цих операцій літак знову зігніть по центральній осі. Ретельно розрівняйте крила, і після цього ви можете відчувати новий паперовий «агрегат» на дальність і легкість польоту. Якщо ви робите літак з паперу для дитини, то при бажанні його можна розмалювати або розфарбувати.