Як забарвити квіти.

Раніше сухі квіти широко використовували для складання гербаріїв, які прикрашали стіни багатьох квартир. Але недоліком таких композицій з сухих квітів була сумовита бляклість фарб. Тепер же сухі квіти навчилися фарбувати. Так виходили необхідні кольори для флористичних аранжувань. Виглядають такі квіти тепер зовсім по-іншому. Для фарбування сухих квітів в даний час застосовується два методи.
Інструкція
1
Метод занурення в розчини фарб. Для забарвлення квітів шляхом їх занурення застосовують як рідких барвників чорнило, батик - барвники, розчини анілінових і харчових барвників. Щоб досягти потрібного відтінку, квіти опускають в розчин і тримають в ньому протягом декількох хвилин. В розчинах органічних барвників зазвичай фарбують пухівкою, лишайники, ковила тощо.
2
Якщо вам потрібно фарби приготувати з чорнила, візьміть 30 г чорнила, чотири чайних ложки квасцов на півлітра води. Використовуйте для фарбування емальований посуд. Промийте водою рослини після фарбування, просушіть їх. Квіти слід промивати, щоб фарба по їх поверхні розподілилася рівномірно.
3
Другий спосіб фарбування полягає в напиленні аерозолів на сухоцвіти і гілки. Працюючи з аерозолями, використовуйте картонний короб з відкритою бічною частиною. Для отримання будь-якого екзотичного кольору можна користуватися звичайними автомобільними аерозольними фарбами, що продаються в будь-якому автосалоні по 200-300 рублів за балончик. Дотримуйтесь під час роботи з фарбами техніку безпеки. Найголовніша вимога - робота в рукавичках і в приміщенні з хорошою вентиляцією.
4
Щоб освіжити фарби квітів, висушених в бурі або в піску, можна застосовувати емульсійні або акварельні фарби. Обов'язково покривайте рослини після фарбування лаком, щоб додати їм міцність і додатковий блиск. Автомобільний лак також використовувати допускається.