Як скоротати час на роботі.

Не дивуйтеся, виявляється, на це питання є інші відповіді, крім очевидного: «На роботі треба працювати!». Дослідним центром одного російського рекрутингового порталу серед працюючих росіян було проведено опитування про те, чим можна зайняти себе на роботі. Більше половини з них дали безліч варіантів відповідей, що не відносяться до того, чим вони насправді повинні були займатися на робочих місцях. А, між тим, це час можна провести з більшою користю.
Інструкція
1
Так, буває так, що між робочими завданнями утворюється перерва, і ви залишаєтеся як би без діла. Але ж це не означає, що цей час можна присвятити розкладу горезвісного пасьянсу «Косинка», спілкуванням з подругами по телефону або відвідуванню своєї сторінки в соціальних мережах. Використовуйте цей час для самоосвіти.
2
Добре, якщо є можливість пошукати потрібну інформацію в інтернеті. Перегляньте всі новини, які можна там знайти з тієї тематики, якою ви займаєтеся на роботі. Ознайомтеся з новими технологіями, методами і розробками, що відносяться до тієї області діяльності, в якій працює ваше підприємство. Дізнайтеся, що нового з'явилося у конкурентів, світові тенденції розвитку даного бізнесу.
3
Якщо ви думаєте про кар'єрний ріст, то вільний час просто нерозумно витрачати без користі. Сприйміть така перерва в роботі як можливість самовиразитися, знайти нові шляхи для вирішення тих завдань, які входять у ваші службові обов'язки. Поставтеся до своєї роботи творчо, поки є час, сядьте і подумайте, як можна удосконалити процес, підвищити продуктивність.
4
Будьте активні та ініціативні - підійдіть до свого безпосереднього керівника і поставте його до відома, що в даний момент ви вільні і можете допомогти кому-небудь іншому. Скористайтеся такою можливістю, ознайомтеся з тією роботою, яку виконують ваші колеги. Чим більше ви будете знати про тих робочих процесах, які відбуваються на вашому підприємстві, тим швидше ви зможете скласти собі уявлення про взаємодію з іншими відділами, постачальниками, суміжниками.
5
Вивчайте досвід тих, хто вже досяг успіхів і вважається авторитетом у своїй справі. Придивляйтеся до того, як вони працюють, постарайтеся перейняти у них корисні навички, які допоможуть і вам добитися успіху. Будьте впевнені, що будь-яке ваше ставлення до доручених завдань - байдуже або зацікавлена і творче, не залишиться непоміченим. Ваш інтерес і бажання працювати завжди будуть оцінені керівництвом, в тому числі і в грошовому еквіваленті.