Як змінити колір меблів.

Коли хочеться змінити інтер'єр квартири, а часу і коштів на покупку нової меблів не вистачає, допоможуть винахідливий розум і спритні руки. За допомогою підручних засобів і матеріалів, що залишилися після ремонту, можна поміняти колір обридлої меблів.
Вам знадобиться
  • - лінійка;
  • - ножиці;
  • - тканина;
  • - швейна машинка;
  • - фарба;
  • - валик.
Інструкція
1
Професійну заміну оббивки роблять в спеціалізованих салонах. Втім, з невеликим кріслом або пуфиком ви впораєтеся й самі. Відсіч стару тканину і видаліть м'який наповнювач, якщо він пошарпався і пом'явся. Виріжте з товстого поролону деталі, відповідні формі спинки, сидіння і підлокітників стільця або крісла. Нанесіть на поверхню меблів по периметру універсальний клей (видавлюйте його тонким пунктиром) і прикладіть поролон, не притискаючи.
2
Поки клей сохне, займіться Викроювання нової оббивки. На тканині відповідного кольору накресліть квадрат, за розміром рівний сидіння. З кожною зі сторін додайте по 10-15 см - це припуски на шви і на подгибку. На кожному з кутів зробіть надріз, який доходить до лінії, якої був позначений периметр сидіння (надріз повинен розділяти прямий кут квадрата на 45 градусів).
3
Все краї тканини підігніть на 1-1,5 см і підшийте. Накладіть заготовку на сидіння так, щоб ніжки проходили в розрізи на кутах. Вільні краї підігніть під сидіння і закріпіть за допомогою степлера.
4
Щоб зробити знімні чохли для меблів, до кутів деталей пришити стрічки, якими накидки можна буде прив'язувати.
5
Змінити колір дерев'яних деталей можна за допомогою акрилових фарб і просочень для дерева. Стару фарбу з меблів видаліть, поверхня покрийте грунтовкою і залиште висихати на півдня.
6
Для радикальної зміни зовнішнього вигляду пофарбуйте дерево акриловою фарбою за допомогою валика підходящої ширини. Використовувати кисть для цих цілей незручно, тому що на поверхні залишаться борозни від її ворсинок.
7
Щоб додати деревині свіжий, але в той же час натуральний відтінок, покрийте деталі меблів морилкою або оліфою - ці склади підкреслюють фактуру матеріалу і лише злегка коректують його справжній колір.
8
Залізні елементи також можна декорувати. Підготуйте їх до фарбування, очистивши від бруду і знежирити, після чого нанесіть 2 шари антикорозійною просочення. Коли основа висохне, пофарбуйте металеві деталі меблів водно-дисперсійної емаллю - вона дасть стійке матове покриття, яке протримається кілька років.
Зверніть увагу
Хоча б раз у житті у багатьох з нас з'являлося бажання змінити колір меблів. Причинами для цього могли бути, як наміри освіжити старі меблі, так і випадки, коли вдавалося знайти гарнітур, подходивший всім крім кольору. Як змінити колір меблів самому? Для початку ми розглянемо випадки, коли дерев'яна меблі не полірована.
Корисна порада
Меблі - душа кімнати, основне її складові. Якщо людині хочеться змінити що-небудь в дизайні свого житлового приміщення, він часто змінює саме меблі. Нові меблі додає нових фарб і дому. Чи можна змінити інтер'єр за допомогою тієї меблів, яка вже є? Відповідь однозначна - Так! Найчастіше люди починають пересувати меблі. Нове місце для меблів - все одно що нове життя.