Як запатентувати на Україну.

Патент є охоронним документом, що засвідчує авторство якої-небудь корисної моделі чи винаходи, а також дає виключне право користування володарем запатентованого винаходу або корисної моделі. Патент в Україна видається Державним департаментом інтелектуальної власності, а подача заявки здійснюється в Українському інституті промислової власності, який є його підрозділом.
Вам знадобиться
  • - повні прізвище, ім'я та по батькові заявника
  • - адреса заявника згідно стандартам Всесвітньої Організації Інтелектуальної Власності
  • - Опис винаходу, включаючи креслення і реферат
  • - переклад опису на українську мову
  • - документ про оплату збору за подання заяви.
Інструкція
1
З метою спрощення процедури отримання патенту зверніться до допомоги патентного повіреного. Для цього заповніть і подайте заявку патентного повіреного, із зазначенням усіх необхідних реквізитів і описом патентується предмета (опис винаходу, включаючи креслення і реферат, переклад опису на українську мову, свої повні дані, документ про оплату збору за подання заяви) .Заявку оформите на спеціальному бланку ДП «Укрпатент». Після регіональної реєстрації заявки подайте патентного повіреного кошторис, договір та інші наявні матеріали, що підтверджують патентоспроможність технічного рішення. Сплатіть патентного повіреного аванс, якщо він передбачений договором.
2
Врахуйте, що далі все процедури оформлення патенту відбуваються через патентного повіреного. Дочекайтеся рішення експертизи патентного бюро. Подайте оскарження рішення експертизи, в тому випадку якщо ви з ним не згодні.
3
Після проведення Украпатент державної реєстрації патенту, відомості про запатентованому предметі публікуються в бюлетені «Промислова власність». Отримайте патент України, дія якого становить 20 років, у свого патентного повіреного. Після закінчення цього терміну ви повинні пройти процедури перереєстрації та звірки та отримати патент заново. Залежно від того, який об'єкт підлягає патентуванню, термін дії патенту може становити до 25 років.
Зверніть увагу
Перед тим як оформити заявку на отримання патенту, переконайтеся, що ваш винахід підлягає патентуванню. Щоб потім не виявилося, що ви даремно витратили свій час і гроші.
Корисна порада
Пам'ятайте, що якщо винахід було створено на замовлення або договором, або з використанням виробничої таємниці та обладнання, що належить роботодавцю, права на патентування винаходу будуть належати роботодавцю.
Перебування громадян України на території Росії регламентується міграційним законодавством. Для того щоб узаконити перебування українця, необхідно пройти процес тимчасової реєстрації за місцем проживання приймаючої сторони.
Вам знадобиться
  • - ксерокопія паспорта України приїжджого;
  • - ксерокопія паспорта власника житла, де зупинився українець;
  • - міграційна карта;
  • - документ, на підставі якого проводиться реєстрація громадянина України (договори оренди).
Інструкція
1
Зверніться до дільничного поліцейському за місцем реєстрації гостя з Україна із заявою про те, що ви хочете зареєструвати його за місцем свого проживання.
2
Дочекайтеся винесення позитивного рішення та резолюції дільничного поліцейського на заяві.
3
Зверніться до районного відділення Управління федеральної міграційної служби (УФМС) з завізованим органами внутрішніх справ заявою про реєстрацію громадянина Україна . Подайте разом із заявою копії свого паспорта та паспорта гостя. Якщо він проживає на вашій житлоплощі на умовах її оренди, надайте договір оренди квартири. Українець також зобов'язаний надати міграційну карту, заповнену і завізовану органами федеральної міграційної служби при проходженні державного кордону Росії.
4
Дочекайтеся рішення регіонального УФМС. Воно виноситься протягом трьох робочих днів.
5
Після позитивного рішення щодо перебування українця на території Росії отримаєте свідоцтво про тимчасову реєстрацію громадянина Україна .
6
Зверніться до районного відділення Єдиного розрахункового інформаційного центру із заявою про внесення змін до кількість проживаючих на вашій житлоплощі. Воно зафіксує факт тимчасової реєстрації громадянина Україна і справить перерахунок оплати комунальних послуг.
Зверніть увагу
Регіональне законодавство передбачає відмову в реєстрації іноземних громадян на своїй житлоплощі в разі існування заборгованості по комунальних послугах. Заздалегідь озаботьтесь тим, щоб погасити борги по ЖКГ до тимчасової реєстрації громадянина України.
Корисна порада
Пам'ятайте, що реєстрація громадянина України має бути здійснена не пізніше, ніж через три дні після перетину ним кордону РФ. Українець протягом всього перебування в Росії зобов'язаний зберігати проїзний квиток, за яким він перетнув кордон, він є документом, що пред'являються на вимогу органів поліції при проходженні паспортного контролю.