Як відкрити pdf файл.

PDF (Portable Document Format) - популярний формат електронних документів, створений компанією Adobe System. У форматі PDF поширюється велика кількість електронних книг, статей, журналів та інших документів.
Інструкція
1
Найчастіше PDF- файл є комбінацією тексту з растровою і векторною графікою. Створюється він у своїй спеціалізованій програмі, після чого конвертується в формат PDF для подальшого поширення в електронному форматі або відправки на друк. Для відкриття PDF-файлу вам знадобиться спеціальна програма. Ви можете скористатися такими безкоштовними програмами як Foxit Reader, STDU Viewer або Аbbyy Finereader, але найзручніше користуватися продуктом від розробника формату - Adobe Reader. Завантажити його можна з офіційного сайту.
2
Скачайте програму і почніть її установку. Для цього запустіть файл AdbeRdr_ru_RU.exe. Програма запропонує вибрати місце установки, вкажіть їй потрібну папку і натисніть кнопку «Далі». Після цього почнеться процес розпакування файлів, по його закінченні натисніть кнопку «Встановити». Через кілька хвилин Adobe Reader буде готовий до використання.
3
Тепер при запуску будь-якого PDF-файла, наявного у вас на комп'ютері, він автоматично буде відкриватися в Adobe Reader. При першому запуску ви побачите пропозицію ознайомиться з ліцензійною угодою (гарантійними зобов'язаннями) компанії Adobe. Сміливо вибирайте пункт «Приймаю» - після цього ви зможете побачити вміст свого PDF документа. Крім того, Adobe Reader автоматично вбудовується в ваш браузер, і у вас з'являється можливість переглядати PDF-файли не виходячи з мережі інтернет.
4
Для відкриття документа в форматі PDF безпосередньо в інтернеті ви також можете скористатися браузерами Firefox і Chrome. Вони здатні відображати вміст PDF-файлу без стороннього втручання. Google Chrome може ще й зберігати веб-сторінки як PDF-документи для подальшого комфортного перегляду поза мережею.