Як очистити історію в інтернеті. напис firefox лівому кутку монітора -убрать.

Історія відвіданих сторінок, що зберігається будь-яким браузером, дозволяє дізнатися не тільки час візитів на сайти та їх адреси, але і всі запити користувача в пошукових системах. Цей сервіс може стати справжнім помічником у тому випадку, якщо у комп'ютера лише один власник. Але, якщо у одного пристрою кілька користувачів, то історію переглядів потрібно видаляти для збереження таємниці пошуку кожної людини. Для очищення історії в інтернеті досить зробити кілька простих дій.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
Інструкція
1
Для видаленні історії в Internet Explorer виберіть пункт «Сервіс», що знаходиться у верхньому меню, і в списку, що розкрився клацніть по напису "Очистити журнал браузера».
2
У вікні відзначте галочкою пункти «Тимчасові файли інтернету», «Кукі-файли», «Журнал» і натисніть кнопку «Видалити».
3
Браузер Internet Explorer дозволяє переглядати сторінки в режимі InPrivate, не зберігаються дані про відвідування. Для відвідування веб-сторінок в цьому режимі клацніть по пункту «Сервіс», що знаходиться у верхньому горизонтальному меню і виберіть з розкрився списку рядок InPrivate.
4
Переглядайте цікавлять вас сайти тільки в новому вікні з написом InPrivate в лівому верхньому кутку. Після закінчення роботи обов'язково закрийте цю область, натиснувши на хрестик в правому верхньому куті екрану.
5
Для очищення історії в Mozilla Firefox натисніть на помаранчевий прямокутник з написом Firefox і трикутної стрілочкою, який розташовується в лівому верхньому кутку екрану. Наведіть курсор на пункт «Журнал», що знаходиться в правій колонці появи меню, і у виниклому списку виберіть рядок «Стерти недавню історію».
6
У вікні навпроти напису «Очистити» встановіть значення «Все» і в розташованому нижче списку відзначте галочкою пункти «Журнал відвідувань і завантажень», «Кукі», «Кеш» і «активні сеанси». Після чого натисніть на кнопку «Очистити зараз».
7
Якщо ви користуєтеся браузером Opera, то клацніть по напису «Інструменти» у верхній частині екрану і в списку натисніть на пункт «Настройки». У вікні виберіть вкладку «Розширені налаштування» та натисніть на напис «Історія». Виберіть пункт «Адреси» та натисніть на кнопку «Очистити».
8
Щоб очистити історію інтернет-відвідувань в Apple Safari, натисніть на зображення шестерні в правому верхньому куті екрану. У списку, що розкрився перейдіть в пункт "Скинути Safari». У вікні відзначте галочкою рядок «Очистити історію» та натисніть кнопку «Скидання».