Як розігнати AMD Athlon 64 X2 dual-core processor. Як розігнати процесор amd athlon 64 x2.

Після покупки комп'ютера у багатьох користувачів з'являється бажання дізнатися справжні можливості своєї ЕОМ. Одним із способів збільшення продуктивності є разгонка процесора, тобто установка параметрів материнської плати під більш потужний, порівняно з встановленим, процесор.
Інструкція
1
Необхідно пам'ятати при цьому, що процес разгонки процесора досить небезпечний і при відсутності належної акуратності і уважності може призвести до нестабільної роботи, збоїв і навіть до виходу системи з ладу. Якщо ви новачок в темі оверклокинга (від англ. Overclocking - розгін) вам необхідно розібратися з інструкцією до вашого процесору та іншого обладнання, бажано також знайти перемички/джампери/пункти меню BIOS, що відповідають за частоту FSB, шини пам'яті, коефіцієнта множення, дільника для PCI і AGP.
2
«Начинка» процесора AMD Athlon 64 X2 являє собою кристал, який об'єднує в собі два ядра, кожне з яких володіє власним кешем L2. Для процесорів AMD Athlon актуальним є розгін процесора, заснований на збільшенні коефіцієнта множення. Для тестування процесора після разгонки вам знадобиться програма S & M або подібна їй. Її легко можна знайти в інтернеті. Скачайте програму і встановіть її.
3
Процес разгонки починається в BIOS. Для входу в BIOS натисніть клавішу DEL при початковій стадії завантаження системи. Відкрийте вкладку Power Bios Setup, в ній виберіть пункт Memory Frequency і встановіть значення DDR400 (200Mhz). Зниження частоти пам'яті дозволить вам знизити рівень лімітування розгону процесора. Далі збережіть зміни за допомогою опції Save changes and exit і перезавантажте комп'ютер.
4
Після перезавантаження знову зайдіть в BIOS. Відкрийте вкладку Advanced Chipset Features і виберіть пункт DRAM Configuration. У вікні, в кожному пункті, замість Auto, встановіть значення, які перебувають праворуч від знака slash (/). Цим ви ще далі відсунете межа стабільної роботи для вашої пам'яті. Знову вийдіть в меню Advanced Chipset Features і знайдіть пункт HyperTransport Frequency. Цей параметр також може називатися HT Frequency або LDT Frequency. Виберіть його і зменшите частоту до 400 або 600 МГц (х2 або х3). Далі перейдіть в меню Power Bios Setup, виберіть пункт Memory Frequency і встановіть значення DDR200 (100Mhz). Знову збережіть налаштування (Save changes and exit). Після перезапуску - знову в BIOS.
5
Починається найцікавіша частина - безпосередньо розгін процесора. Відкрийте меню Power Bios Setup, виберіть CPU Frequency. Далі вам необхідно вибрати пункт, який, залежно від версії BIOS, може мати назви CPU Host Frequency, CPU/Clock Speed або External Clock. Підвищіть значення з 200 до 250 MHz - цим ви безпосередньо розганяєте процесор. Знову збережіть налаштування і завантажте операційну систему. Запустіть програму S & M і в головному меню натисніть кнопку «Почати». Якщо в результаті перевірки система покаже високу стабільність, збільште значення CPU Host Frequency ще на кілька пунктів і знову проведіть тест системи. Повторюйте дії до тих пір, поки не знайдете оптимальний баланс між розгоном системи та її стабільністю. Ви досягли мети - ваш процесор розігнаний.
Зверніть увагу
Не забувайте контролювати температуру процесора, дуже небажано перевищувати 60 °.