Як перемогти невроз.

Численні стресові ситуації, присутні в нашому житті, надають вплив на психіку людини і, з часом, призводять до такого захворювання, як невроз . Симптомами неврозу можуть бути невдоволення, дратівливість, запаморочення, болі в серці, агресивність. Фармацевтичні препарати здатні принести лише тимчасове полегшення, викорінити причину цього захворювання вони не в силах.
Інструкція
1
Одним з найефективніших способів змінити настрій на краще, є фізичні вправи, що викликають благотворні біохімічні зрушення в організмі. Займіться аеробікою, бігом, швидкою ходьбою або плаванням - ці види спорту стимулюють роботу серця, кровообіг і збагачують організм киснем.
2
На думку психологів, вплив кольору на мозок аналогічно дії, надаваному вітамінами на організм. Роздратування і гнів викликає червоний колір, чорна і темно-синя колірна гамма посилюють депресію і поганий настрій. Для заспокоєння і зняття напруги вибирайте теплі, яскраві і чисті кольори. Оточіть себе нейтральними тонами: м'якими синіми або зеленими, підберіть відповідні композиції з декоративних рослин.
3
Підберіть музику, відповідну поточному настрою, а потім слухайте ту, яка змінює настрій в бажану сторону. Віддайте перевагу романсам і пісням, оскільки нескладна музика надає найбільш сильний ефект.
4
Доставляйте собі маленькі радості: це може бути шматочок торта або тістечко. Для заспокоєння достатньо всього лише 200 грам вуглеводів. Подібний ефект спостерігається від вживання такої високоякісної білкової їжі, як молюски, риба, нежирна телятина і яловичина. Скоротіть вживання міцного чаю, кофеїновмісних напоїв: доведено існування прямого зв'язку між прийомом кофеїну і посилюванням депресії, дратівливості і тривоги.
5
Відчувши втому або перевтому, з'їжте шматочок солоної риби, або кожні дві години протягом 2-3 днів випивайте по 2 столові ложки виноградного соку. Як десерт спробуйте пити гаряче молоко (1 склянка), змішане з жовтком і цукром, приймати тричі на день протягом 2-3- тижнів по 1 чайній ложці суміші з розтертих волоських горіхів, змішаних з натуральним медом у співвідношенні 1: 1. Їжте більше продуктів містять йод: морську капусту, ягоди ірги і фейхоа.