Як зайти на віддалений робочий стіл. зайти через віддалений доступ.

Функція «Віддалений робочий стіл», дозволяє підключитися на робочий стіл з віддаленого комп'ютера. З'являється можливість використовувати мережеві ресурси, програми, файли віддаленого комп'ютера.
Вам знадобиться
  • два комп'ютери із встановленою ОС Windows.
Інструкція
1
Після установки Windows при стандартних налаштуваннях «Віддалений робочий стіл» відключений. Вам необхідно налаштувати «Віддалений робочий стіл» перед використанням за допомогою з'єднання з іншого комп'ютера. Отже, вам необхідно зайти під профілем Адміністратора, натиснути правою кнопкою миші на ярлику «Мій Комп'ютер» і вибрати з перерахованого вкладку «Властивості». Після цього в «Свойствах» системи необхідно вибрати закладку «Віддалене використання». Потім поставити галочку навпроти «Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера».
2
Для використання вашого комп'ютера в якості бази для підключення до віддаленого робочого столу необхідно налаштувати комп'ютер в якості клієнта «Віддалений робочий стіл». Для цього необхідно встановити «Підключення до віддаленого робочого столу» (Terminal Services Client).
3
Коли на комп'ютері встановлено необхідне ПЗ, ви можете підключитися до віддаленого комп'ютера. Виберіть «Пуск» -> «Програми" -> "Стандартні" -> "Зв'язок" -> "Підключення до віддаленого робочого столу». Введіть ім'я або IP-адреса комп'ютера, з яким потрібно встановити зв'язок. Після цього натисніть «Підключити». Не забудьте ввести ім'я користувача, пароль (домен, якщо необхідно). Підтвердіть введення даних.
Зверніть увагу
Віддалений робочий стіл не доступний в Windows XP Home Edition.
Корисна порада
Клієнти, що використовують для зв'язку з віддаленим комп'ютером порт TCP port 3389, повинні додати його у виключення в файервол. Для безпечного користування з'єднанням з віддаленим комп'ютером встановіть пароль при підключенні до віддаленого робочого столу.