Як назвати будинок моди. Як придумати назву бренду.

Ви вирішили зайнятися виробництвом власної лінії одягу, і перед вами постало питання: як назвати будинок моди? Назва повинна бути незабутнім, яскравим, щоб у майбутньому бренд був характерну для покупців. Як це зробити?
Інструкція
1
Спосіб перший, найлегший і найпоширеніший - назвати модний будинок власним ім'ям. Символ бренду - ім'я дизайнера, яке говорить саме за себе. Плюси такої назви: після певного часу ваше ім'я буде працювати на вас, впізнаваність бренду стане вашою візитною карткою. Згадування його в засобах масової інформації буде працювати в якості додаткової реклами, проекти в інших різних сферах, таких як благодійність, шоу-бізнес підуть на користь бренду і стануть асоціюватися з вашою маркою, залучаючи нових покупців. Бажають підкреслити спорідненість з модою міланських або паризьких подіумів і надати назвою витонченість і витонченість, швидше за все, віддадуть перевагу підписувати іменний бренд власним ім'ям, але користуючись латинськими буквами.
2
Другий «іменний» спосіб - скоротити власне ім'я до ініціалів, надавши дому моди серйозність і в знак партнерства кількох дизайнерів. Такий спосіб вибирають імениті дизайнери, що випускають одяг або аксесуари в постійній співпраці - їм немає сенсу створювати два окремих марки. «Загальне» ім'я, що складається з їх ініціалів, підкреслює єднання декількох стилів і напрямків у моді. Від таких модних будинків чекають незвичайних рішень в одязі і сміливих експериментів з актуальними тенденціями.
3
Дому моди можна підібрати назву відповідно до смаків та іншими уподобаннями цільової аудиторії. Молодіжному одязі підійде яскраву назву, що символізує прагнення до свободи і самобутність їх стилю. Таку назву може містити в собі сленгові або модні в підлітковому середовищі слівця для більшого залучення уваги до нової лінії молодіжного одягу. Одяг для неформалів або любителів певного музичного напрямку повинна також бути легкоузнаваема серед маси звичайної допомогою відповідного «тематичного» назви.