Як прикрасити кімнату.

Все квартири в багатоквартирних будинках будуються по типовим проектам. Від того, як ви прикрасите свою квартиру, залежатиме її індивідуальність. Зробіть своє житло чистим полотном, на якому ви будете творити, а ми підкажемо вам кілька способів його прикрасити.
Інструкція
1
Один зі способів - прикрасити стіни своїми фотографіями в цікавому оформленні. Фото в звичайній рамочці виглядає дуже нудно. Влаштуйте зі своїх фото ретроспективу. Вставивши кілька схожих фото в однакові рамки, повісивши один за одним, ви створите відчуття кінострічки. Спільним в них може бути фон, тема, предмети. Словом все, що завгодно.
2
Красиво виглядають великі панорамні знімки. Можна звичайно купити готову панораму, але краще помістити на стіну те, що вам дійсно дорого. Для цього вам знадобиться кілька знімків місцевості, знятих в спеціальному режимі «панорама». Ви можете замовити друк цих знімків окремо, але краще за допомогою фотошопа їх з'єднати і замовити повну панораму. Підвісити на стіну такий довгий знімок можна за допомогою спеціального контейнера, який купите в фотосалоні.
3
Не тільки фотографії в рамках можуть прикрасити ваш інтер'єр і зробити його унікальним. Наявність в кімнаті ваз, картин, підсвічників, текстильних аксесуарів, різних сувенірів, посуду, ламп також внесе неповторний колорит.
4
Пожвавить кімнату поява в ній різнокольорових подушок. Вони можуть бути різного розміру, кольору, фактури, але при цьому вони не повинні вибиватися із загальної палітри. Кількох кольорових плям в одній кімнаті цілком достатньо.
5
Квіти є окрасою самі по собі. Фітодизайн приміщень використовує квіти, рослини в різних комбінаціях не тільки для прикраси, але і для поліпшення мікроклімату в кімнаті. Сам по собі зелений колір радує око і піднімає настрій, тому не бійтеся переборщити з рослинами. Вибір горщиків для живих рослин зараз величезний. Крім традиційної установки квітів на підвіконня, спробуйте поставити їх на спеціальні підставки. У поєднанні з правильним освітленням, рослини як ніщо інше внесуть гармонію і красу в кімнату.
6
Крім живих квітів в оздобленні житлового простору використовують квіти штучні. Зробити їх можна і самостійно. Дуже багато хто захоплюється керамічної флористикою, яка займається створенням квітів з холодного фарфору. Квіти можна зробити і з тканини. Відмінно підійдуть шовк, органза, атлас.
7
Прикрашаючи кімнату, не забудьте про освітлення. За допомогою світлових акцентів можна виділити ті предмети в кімнаті, які організують простір.
8
Чомусь багато хто забуває про стелю, як про об'єкт для декору. Якщо ви ще не закінчили ремонт, то рекомендуємо встановити навісну стелю з вбудованим освітленням. Мерехтливе зоряне небо, або принт з репродукцією відомої картини внесуть в інтер'єр трохи чарівництва.