Як забезпечити безпеку дошкільнят.

Як пояснити малюкові, що таке добре, а що погано. Адже маленька людина ще дивиться на цей світ наївними чистими очима, а, значить, сам зла розгледіти не здатний. Завдання батьків - не перетворити дитину в похмурого людини, заляканого страшними історіями про злих людей, а навчити його відрізняти добро від зла.
Вам знадобиться
  • - вміння переконувати;
  • - стільниковий телефон;
  • - консультація дитячого психолога.
Інструкція
1
Поясніть прості правила безпеки дитині на прикладі казок. Точно також, як в казці діють хороші і погані герої, так вони є і в житті. Є злі люди, з якими краще не зустрічатися, навіть просто не розмовляти. А є хороші, яким можна довіряти, вони завжди помогут.Как навчити дитину відрізнити хороших від поганих? Потрібно просто пояснити малюкові, що незнайомі люди можуть бути як хорошими, так і злими. І що сам він навряд чи відрізнить одних від інших, тому перш, ніж заговорити з незнайомою людиною, дитина повинна питати дозволу у мами.
2
Не залишайте дитину одну на вулиці довго. Не дозволяйте під час прогулянки виходити з двору або заводити розмови з незнайомими людьми. Чи не виховуйте дитину таким чином, щоб будь-яка доросла для нього був авторитетом і його потрібно було слухатися. Поясніть дітям, що вони можуть відмовляти дорослим, якщо ті - чужіе.Об'ясніте дитині, кого вважати чужою людиною. Будь незнайома людина - чужий. Не важливо, ким він представився і навіть якщо каже, що знає маму чи тата, він все одно залишається чужим, якщо дитина його ніколи до цього не бачив.
3
Не залишайте дошкільника будинку одного. Завжди можна покликати посидіти з ним бабусю чи сусідку. Якщо все-таки така ситуація неминуча - вам потрібно терміново піти (на ділову зустріч, на строкову роботу), а дитину залишити ні з ким, краще візьміть дитину з собою. Виберіть для ділової зустрічі кафе або ресторан, в якому є дитяча кімната. Якщо ви роз'ясніть ситуацію, ваші колеги зрозуміють вас. В очах колег або потенційних роботодавців це буде показником вашої відповідальності. Безпека дитини повинна стояти на першому місці.
4
Не залишайте дитину з людьми, яким не довіряєте. Парадоксально, але це можуть бути навіть близькі родичі. Якщо ви знаєте, що хтось із ваших родичів має шкідливі звички (алкогольна/наркотична залежність, лихослів'я, куріння і т.д.) краще утриматися від того, щоб залишати з ним дитини.
5
Допоможіть дитині запам'ятати ще одне правило. Не можна приймати у незнайомих людей ніяких подарунків (будь то цукерка або шоколад), не можна також іти з незнайомою людиною, який обіцяє показати щось цінне (кошеня або стільниковий телефон).
Зверніть увагу
Не допускайте ситуацій, коли дитина залишається наданий сам собі. Особливо це стосується дітей 6-7 років. Думка, що вони вже більш-менш дорослі і їх можна залишати одних - небезпечна ілюзія, яка може дорого вам обійтися.
Корисна порада
Залиште дитині номер свого стільникового телефону. Коли малюк підросте, можете подарувати йому власний телефон. Зараз це є нормою, що майже у кожної дитини є стільниковий телефон. Якщо ви проти цього, тоді не випускайте свого малюка з уваги. Розміщена завжди поблизу.