Як перенести фото з фотоапарата в комп'ютер. перенести фото з фотоапарата в комп'ютер програма.

Перше питання щасливого власника нового цифрового фотоапарата, після того як карта пам'яті заповнилася - а як же тепер перенести це все на комп'ютер? Для цього вам потрібен дата-кабель з роз'ємом міні-USB, який, як правило, йде в комплекті з вашим фотоапаратом. Якщо ж ви купили підтриманий фотоапарат, або вам його позичили на час, кабелю в комплекті з ним може і не бути. В такому випадку ви можете вважати інформацію з карти пам'яті через картрідер.
Вам знадобиться
  • - дата-кабель, що поставляється в комплекті з фотоапаратом, або картрідер;
  • - диск з програмним забезпеченням для даної моделі фотоапарата (бажаний в наявності).
Інструкція
1
Якщо в комплекті з фотоапаратом був диск з драйверами і програмним обладнанням, рекомендується встановити програми і драйвера на комп'ютер.
2
Якщо у вас є дата-кабель, знайдіть на фотоапараті роз'єм для міні-USB. Як правило, він знаходиться на бічній або нижній частині апарату, в залежності від моделі. Іноді він прикритий спеціальною захисною панеллю.
3
Підключіть кабель одним кінцем до фотоапарата, а інший його кінець вставте в USB-порт комп'ютера. Увімкніть фотоапарат. Далі можуть бути наступні варіанти розвитку подій: - комп'ютер автоматично визначить карту пам'яті вашого фотоапарата як флеш-карту і відкриє папку з фото; - запуститься або стандартна програма Windows, призначена для перенесення інформації з камери, або програмне забезпечення, встановлене спеціально для конкретного фотоапарата.
4
Слідуючи вказівкам програми, виберіть фотографії, які необхідно перенести на комп'ютер, а також папку, в яку потрібно їх зберегти.
5
Після того, як копіювання фото буде завершено, вимкніть фотоапарат. Видаліть кабель з роз'ємів комп'ютера і фотоапарата.
6
Якщо дата-кабелю у вас немає, скористайтеся картридером. Він може бути як вбудованим в ваш комп'ютер або ноутбук, так і зовнішнім. Якщо картрідер зовнішній, підключіть його до комп'ютера через USB-порт.
7
Знайдіть на фотоапараті панель, за якою знаходиться карта пам'яті. Часто карта пам'яті буває розташована в тому ж відсіку, що і акумулятор. Акуратно вийміть її. Іноді для цього необхідно всього лише злегка натиснути на неї пальцем. В деяких моделях фотоапарата карта пам'яті закріплена зверху спеціальним фіксатором, який потрібно відсунути в сторону.
8
Виберіть в картрідер відділення, відповідне типу вашої карти. Простежте, щоб карта була вставлена правильно. На картрідер повинен загорітися світловий індикатор. Через деякий час комп'ютер визначить карту пам'яті фотоапарата, як флеш-карту. Тоді ви зможете, відкривши папку з фото, скопіювати фотографії на ваш комп'ютер.
Зверніть увагу
Можливо, на диску з програмним забезпеченням для вашого фотоапарата є спеціальна програма для перегляду, обробки та систематизації фото. Встановіть її на комп'ютер і спробуйте освоїти: як правило, такі програми інтуїтивно зрозумілі і зручні в користуванні.
Корисна порада
Орієнтуватися в фотоархіві буде зручніше, якщо спеціально створити систему папок, розбиту на потрібні вам розділи. Фото можна сортувати по датам, подіям, відображеним на них об'єктах.