Як зшити одяг лялькам Братц. одяг для ляльок братц своїми руками bp nrfyb.

Ляльки Братц - модниці, тому і гардероб для них повинен бути модним, різноманітним і нарядів повинно бути багато. Одяг для цих ляльок в магазині коштує досить дорого, вийти з ситуації вам допоможе шиття. Спробуйте зшити речі своїми руками, адже напевно у вас знайдеться багато маленьких клаптиків.
Інструкція
1
Перш ніж ви приступите до шиття, побудуйте викрійку-основу. Для цього використовуйте фольгу. Візьміть невеликий шматок і дуже акуратно обмотайте тулуб ляльки, закладіть складки там, де це необхідно, зайве відріжте лезом для гоління або ножем для паперу. Розправте конструкцію, обріжте по плечових і бічних лініях, виріжте виточки. Перенесіть, вийшов шаблон на папір. Зробіть основу для ліфа, спідниці та брюк. Використовуючи способи моделювання для справжньої одягу, змінюйте основу викрійки.
2
Після того як ви побудували викрійку, розкладіть деталі на виворітного стороні тканини і обведіть олівцем або Кравецьким дрібному. Виріжте деталі, залишивши припуски на шви 0,5 см. Стачайте плечові і бокові шви. Зрізи обробіть зигзагоподібної рядком або вручну петельним швом, тоді виріб не розвалиться після першої ж гри. Ушийте рукава. Як застібки скористайтеся липучкою-велкро. Відріжте невеликий шматочок і пришити її на спинці. Прикрасьте ліф тасьмою, атласною стрічкою, паєтками і т.д.
3
Після того як розкроїте деталі спіднички, зшийте виточки. Потім прошийте бокові шви. Пришийте шматочок липучки для застібки і пришити пояс. Ще раз перевірте довжину вироби, обровнять низ і підшийте поділ. Дуже просто шити спідницю покрою напів-сонце або сонце. Виміряйте обхват талії ляльки. Для того щоб викроїти спідницю напів-сонце, розділіть його на три і накресліть півколо з цим радіусом. Для спіднички крою сонце (вона вийде пишніше), розділіть обхват талії на шість і накресліть коло. Підшийте низ і пришити поясок. Спідничка готова.
4
Доповніть вбрання головними уборами та прикрасами. Зшийте кепочки, берети, косинки, хустки. Зробіть намиста і браслети з бісеру. Їх буде простіше надягати на ляльку, якщо замість нитки або волосіні ви скористаєтеся гумовою жилкою.
5
Використовуючи викрійку-основу, ви зможете зшити абсолютно будь наряд вашої ляльці Братц, починаючи з білизни і закінчуючи хутряної шубкою. Дівчатка зможуть допомогти вам в створенні нарядів для ляльки-модниці, навчаться користуватися ниткою і голкою, набудуть навичок рукоділля. Крім того під час гри, ви зможете виховати смак до одягу.