Як переробити пальто. пальто жіночі переробка.

Ваше пальто втратило зовнішній вигляд, вийшло з моди або просто набридло? Не біда, його можна переробити, надати біліше сучасний і оригінальний вигляд. Для цього достатньо володіти основними навичками в шиття і в'язання та придбати в магазині нову фурнітуру, трохи тканини або хутра.
Інструкція
1
Найчастіше у довгого пальто зношується поділ, низ рукава і комір. Найпростіший спосіб переробити пальто - вкоротити його довжину і перетворити його в напівпальто. Для цього відсічі підкладку по низу речі. Відріжте на необхідну довжину пальто і підкладку і підшийте, відвернувши на виворіт 3-5 см. Найкраще підшити низ потайним швом вручну або хрест-навхрест. Зробіть теж саме з підкладів. Пришийте інші гудзики. З тканини, яка залишилася після того, як ви обрізали низ пальто, можна викроїти клапани для кишень і пришити їх, прикрасивши гудзиками.
2
Із залишків тканини зшийте капюшон (якщо тканини достатньо), відсічі комір і замість нього ушийте капюшон, прикрасьте його хутряною опушкою. У вас вийде зовсім інше пальто, і ніхто не здогадається, що ви всього навсього переробили старе.
3
Оригінальний спосіб переробити пальто - замінити рукава. Випорю підкладку і рукава. Замініть їх трикотажними, відрізавши від жакета або светри. Можна пов'язати і нові з пряжі відповідного кольору. Ушийте оновлені рукава і підшийте підклад. Щоб образ був закінченим, зв'яжіть з такої ж пряжі шарф.
4
Пряме пальто можна перетворити на розкльошені або годе. Розріжте перед і спинку в декількох місцях до лінії коліна або стегна. З тканини відповідного або контрастного кольору викроїте клини і ушийте в розрізи. Підшийте низ виробу. З такої ж тканини зробіть нові манжети, пояс і комір пальта. Змініть форму коміра, і у вас вийде абсолютно нова модель.
5
Пальто можна не тільки вкоротити, але і зробити його довшим. Для цього по низу підшийте хутряну узлісся необхідної довжини. Зробіть такі ж манжети і комір. Купуйте для цього півметра штучного хутра. Зараз у магазині можна придбати якісні та красиві підробки під натуральне хутро. Якщо у вас в гардеробі висить стара шуба, яку ви давно вже не носите, зробіть галявину з неї.
6
Якщо вам не хочеться в корені міняти вигляд вашого старого пальто, влаштовує і довжина і модель, поміняйте гудзики і пришити по зрізах красиву тасьму. Так ви додасте вашому пальто новий вигляд.