Як прикрасити лампу.

Звичайна лампа з простим білим абажуром - чисте полотно для створення шедевра власними руками. Таку лампу можна прикрасити будь-яким способом і різними матеріалами. Оглядитесь навколо, напевно, у вашому будинку знайдеться чимало непридатних речей, використовуючи які, ви зможете створити оригінальний світильник.
Інструкція
1
Якщо ви вмієте хоч трохи малювати, то намалюйте на лампі якийсь сюжет або пейзаж. Або просто намалюйте смуги в основних тонах кімнати. Для цього скористайтеся акриловими фарбами. Щоб отримати чіткий малюнок, скористайтеся малярським скотчем. Заклейте кордону малюнка і зафарбуйте. Дайте фарбі висохнути, а потім фарбуйте наступну ділянку. У разі, якщо ви хочете домогтися акварельного ефекту, не малюйте чітких кордонів, навіть дозвольте фарбам зайти друг на друга. Однак не варто покривати абажур товстим шаром фарби. Пам'ятайте, що світильник повинен пропускати світло.
2
Якщо ви малювати не вмієте, скористайтеся технікою декупаж. За допомогою самих звичайних серветок ви зможете створити абсолютно будь-яке зображення, будь то небо з хмарами або копія відомої картини. Густо змастіть абажур клеєм ПВА. Від'єднайте верхній шар серветки з малюнком і приклейте його до поверхні. Зверху промажьте клеєм ще раз. Зверху і знизу абажура серветку ображати і підклейте з вивороту. Все має виглядати акуратно. Якщо вам здається, що клей занадто помітний, не хвилюйтеся, як тільки він висохне, клей стане прозорим, і лампа буде виглядати дивовижно.
3
Щоб прикрасити лампу в морському стилі, обмотайте абажур канатом або приклейте пару черепашок або морську зірку.
4
Край лампи оформите кистями, тасьмою, паєтками або намистинами. Ваш світильник вийде гламурним.
5
Стійку лампи пофарбуйте в потрібний колір. Зробити це простіше фарбою в арозольном балончику. Однак не варто цього робити в приміщенні. Вийдіть на вулицю або сходову площадку. Якщо ви хочете надати стійці зістарений вигляд, пофарбуйте її срібної, золотистою або бронзовою фарбою сухим пензлем. Таким чином, з'явиться «наліт старовини». Фарбу можна придбати в будь-якому художньому салоні.
6
За допомогою клейового пістолета приклейте до основи різні палички, корчі, зібрані в лісі, штучні квіти, гілочки і листя, і у вас вийде лампа в еко-стилі. Проявіть свою фантазію, вона вам підкаже, як прикрасити лампу.