Як встановити пароль адміністратора.

У багатьох користувачів іноді з'являється бажання поставити пароль на обліковий запис адміністратора Windows. Виникнути така необхідність може з кількох причин, таким як, наприклад, користувач є адміністратором локальної мережі в компанії і йому необхідно захистити настройки Windows від звичайних користувачів; у власника ЕОМ є діти, яким так само необхідно обмежити доступ до ресурсів комп'ютера.
Інструкція
1
В першу чергу зайдіть в Windows під обліковим записом адміністратора комп'ютера.
2
Перейдіть в "Панель управління Windows». Для цього пройдіть за наступними пунктами меню: «Пуск» -> «Налаштування» -> «Панель управління».
3
Виберіть пункт «Облікові записи користувачів». У вікні, натисніть ще раз «Облікові записи користувачів».
4
Далі необхідно клікнути по кнопці «Управління іншим користувачем». Після цього виберіть обліковий запис адміністратора.
5
Виберіть пункт «Створення пароля».
6
В поле «Введіть новий пароль» необхідно ввести ваш бажаний пароль. Його потрібно буде повторити в іншому полі, називають «Введіть пароль для підтвердження». Для того, щоб не забути пароль, вкажіть у відповідному полі підказку. Після введення і підтвердження його необхідно натиснути кнопку «Створити пароль». Якщо обидва рази вони були вказані однаково, то пароль буде встановлений. В іншому ж випадку необхідно буде заново ввести свій пароль і його підтвердження.
7
Якщо крок 6 був пройдений успішно, то в цей момент буде запропоновано захистити ваші документи на комп'ютері від зазіхань інших користувачів. Вибирайте на свій розсуд відповідний вам пункт. Таким нехитрим способом ви самі встановили пароль. Для перевірки успіху проведеної операції просто перезавантажте комп'ютер.
Зверніть увагу
Бажано не вказувати в якості пароля дані, які можуть знати сторонні люди. До таких паролів, зокрема, відносяться: номер домашнього чи мобільного телефону, кличка домашнього вихованця, дата народження та багато інших. Ідеально, пароль повинен складатися з довільного набору цифр і букв різного регістра, адже такий пароль важче підібрати, а значить, і система буде в більшій безпеці.
Корисна порада
«Панель управління», так само можна викликати, використовуючи командний рядок Windows, в якій необхідно виконати команду: «control.exe». У будь-якому випадку відкриється одне і те ж вікно.
Установка пароля на ваш профіль Windows допоможе уникнути несанкціонованого доступу інших користувачів комп'ютера до ваших файлів. ОС Windows дозволяє встановити як простий цифровий пароль , так і складний, що містить букви різного реєстру.
Інструкція
1
В Microsoft Windows XP/2003 установка користувальницького пароля виконується наступним чином. Зайдіть в операційну систему під обліковим записом адміністратора або під іншим користувачем з правами адміністратора. Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть «Панель управління» .У вікні виберіть ярлик «Облікові записи користувачів». У списку облікових записів виберіть ту, на яку потрібно встановити пароль для запуску оболонки («Ваш профіль») і натисніть посилання «Поставити пароль ». Введіть пароль і повторіть його в спеціальних полях для вводу, а також введіть підказку, після чого натисніть "OK" або "Задати пароль ». Після зміни користувача або перезавантаження комп'ютера зміни вступлять в силу.
2
Також в Windows 2000 і Windows XP можна встановити пароль на вхід в обліковий запис таким чином: в панелі управління знайдіть ярлик "Адміністрування", і в службі адміністрування виберіть «Керування комп'ютером» - « Локальні мережі і групи ».Виберіть бажаного користувача і правою кнопкою клацніть по його нікнейм, потім виберіть пункт« Поставити пароль »в контекстному меню.
3
У наступних версія операційних систем, Windows Vista і Windows 7, пароль встановлюється прямо з меню «Пуск». Клацніть по значку Windows і натисніть на зображення користувача, інакше кажучи, аватар. Запуститься вікно «Внесення змін до облікового запису користувача». Перше посилання в цьому вікні - «Створення пароля для свого облікового запису". Клацніть по ній лівою кнопкою миші.В перехідному вікні введіть пароль і повторіть його в спеціальних полях для вводу, а також придумайте підказку на випадок, якщо ви забудете свій пароль для входу в Windows, після чого натисніть кнопку «Створити пароль ». Тут же ви зможете прочитати інформацію про те, як створити надійний пароль , який складно зламати. Для цього перейдіть за посиланням «Як створити надійний пароль », розташованої під полями введення. Пароль активується при наступному запуску комп'ютера або при зміні користувачів в Windows Vista/7.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2I2U_UJh4gw