Як почати конкурс.

Організатори будь-якого творчого конкурсу завжди беруть на себе благородну місію розкриття нових талантів. Перемога ж у такому конкурсі може сильно допомогти починаючому художнику і подарувати впевненість у собі. Так що конкурс - це корисна справа, з якого боку на нього не подивися.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - концепція конкурсу;
  • - призовий фонд;
Інструкція
1
Продумайте концепцію свого конкурсу. Тобто в короткому тексті викладіть його суть. Хто, з ким і в чому буде змагатися. Наприклад, ви хочете провести конкурс на кращу фотографію. Тоді виберіть тему. Наприклад, портрет мами. Такий конкурс можна проводити напередодні 8 березня. Викладіть в тексті, що всі учасники повинні надати до 7 березня по одному фотопортретом своєї мами. Якщо хочете, можете сформулювати кілька додаткових вимог до робіт. У даній темі все досить просто і ніяких доповнень не потрібно. Але, наприклад, якщо ви робите конкурс фільмів, то можете обумовити, що у фільмі не повинно міститися сцен насильства, пропаганди національної нетерпимості, наркотиків і т.д.
2
Зберіть команду журі. У журі конкурсу на кращий фотопортрет мами можуть увійти самі різні люди. Головне, щоб вони були більш-менш відомі в місті. І один з них повинен бути справжнім профі у фотографії. Його і можете призначити головою. Кількість журі ви можете варіювати залежно від кількості передбачуваних учасників. Разом з членами журі розробіть приблизні критерії оцінки. Фотографія повинна бути оригінальною, повинна представляти художню цінність, передавати почуття любові до матері і т.д.
3
Придумайте кілька номінацій. «Сама добра фотографія», «Найоригінальніший портрет» і т.д. Очевидно, що обмежитися трьома призовими місцями вам не вдасться. Це є нормальною практикою в будь-якому творчому конкурсі.
4
Підготуйте призовий фонд. Важливо, щоб призи були якимось чином пов'язані з темою конкурсу. Наприклад, якщо ви проводите конкурс фотопортретів мами. Ви можете заготовити два види подарунків. Наприклад, цифровий фотоапарат для самого учасника і який-небудь корисний прилад для кухні його мамі. Якщо у вас не дуже багато грошей на призи, не турбуйтеся. Можете головним призом зробити два квитки в кіно. Тоді учасник конкурсу зможе сходити на хороший фільм разом з мамою. Також призом може стати публікація фотографії в якомусь відомому журналі. Про це потрібно договорити з журналом заздалегідь.
Зверніть увагу
Починайте рекламу як мінімум за два місяці. У людей має бути час, щоб грунтовно підготуватися.
Корисна порада
Поширюйте інформацію про конкурс через спеціалізовані форуми або сайти про фотографію. Разом з фотографією попросіть учасників надіслати невелику розповідь про себе.