Як відновити віддалений реєстр.

При роботі на персональному комп'ютері можуть траплятися різноманітні неприємності. Це можуть бути, як звичайні зависання, так і сині «екрани смерті» (BSOD'амі). Тому більшість користувачів комп'ютерного обладнання на такі непередбачені випадки роблять копії реєстру Windows. Необхідно це для того, щоб в результаті помилкових дій, можна було б повернути систему в робочий стан. Ніяких додаткових утиліт, для відновлення реєстру не потрібно, все виконується вбудованими засобами Windows.
Інструкція
1
Для того, щоб почати роботу з системним реєстром, необхідно запустити утиліту, яка забезпечує інтерфейс для комфортної роботи користувача з реєстром. Для цього виконайте такі дії. Натисніть на клавіатурі комбінацію клавіш «Windows + R». Після цього з'явиться вікно «Виконати». У ньому введіть команду «regedit». Можна вчинити інакше. Просто натисніть кнопку «Пуск», а потім «Виконати» (для Windows XP). Якщо у вас стоїть Windows Vista або Seven, то впишіть в рядку «regedit» і підтвердіть свої дії натисненням кнопки «Enter» .На екрані з'явиться вікно «Редактор реєстру».
2
У верхній частині цього вікна, у рядку меню, клікніть по пункту «Файл».
3
В випав списку виконайте клацання лівою клавішею миші по пункту «Імпорт». Якщо ви все виконали правильно, то на екрані з'явиться вікно «Імпорт файлу реєстру».
4
Оберіть файл реєстру, де знаходиться інформація, яку потрібно відновити. Після того, як ви знайшли цей файл, клікайте по кнопці «Відкрити».
5
У результаті всіх перерахованих вище дій на екрані з'явиться рядок стану відновлення видаленого реєстру. Після того, як рядок зникне, реєстр можна вважати відновленим.
Зверніть увагу
У випадках, коли користувач буде намагатися відновлювати ті ключі реєстру, які використовуються при роботі системи в момент відновлення, буде згенерована помилка, і деякі ключі відновлені не будуть. У цьому випадку можна спробувати проробити вищеописані дії, зайшовши в систему в безпечному режимі, або використовуючи консоль відновлення Windows.
Корисна порада
Якщо у вас не збереглася резервна копія реєстру, то можна спробувати відновити його за допомогою вбудованої утиліти Windows «Відновлення системи». Для цього зайдіть в меню «Пуск». Потім виберіть «Усі програми». Знайдіть серед них розділ «Стандартні», в ньому перейдіть в «Службові». Після цього натисніть на пункт «Відновлення системи». У програмі буде доступний список точок відновлення з датою і часом їх створення. Вам потрібно буде вибрати ту точку, в якій реєстр ще не був вилучений, і підтвердити свій вибір натисненням кнопки «Далі». Після цього комп'ютер почне відновлювати видалені системні файли і перезавантажиться.