Як вимкнути обліковий запис.

Іноді виникають ситуації, коли облікова запис пользователя вже не потрібна. Це може статися, наприклад, в результаті звільнення співробітника з фірми, який у своїй роботі за комп'ютером використовував особистий обліковий запис. Або, приміром, в Windows була включена обліковий запис «Гість», якій користувачі комп'ютера ніколи не користувалися і яка тільки кожен раз при запуску Windows «муляла» їм очі. Вирішення таких проблем криється у відключенні облікових записів користувачів.
Інструкція
1
Для того, щоб вимкнути яку-небудь обліковий запис, по-перше, необхідно переконатися, що вхід в систему був проведений саме під тим користувачем, який володіє правами адміністратора. Так само потрібно врахувати, що якщо буде віддалятися обліковий запис «Адміністратор», то необхідно переконатися ще і в тому, що в системі є ще хоча б один користувач, що володіє правами адміністратора.
2
Натисніть «Пуск». Далі клікніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер» і виберіть пункт меню «Управління».
3
У лівій частині вікна знайдіть вузол «Локальні користувачі та групи». Виберете пункт «Користувачі». На панелі, розташованої в правій частині вікна, повинен відобразитися весь список користувачів, які коли-небудь були створені на цій машіне.Подсказка: тут також можна додати нову або видалити непотрібну обліковий запис.
4
Виконайте подвійне клацання по тій облікового запису, яку необхідно відключити, або ж натисніть праву кнопку миші і виберіть в плаваючому меню пункт меню «Властивості».
5
На завершальному етапі у вікні «Властивості», у вкладці «Загальні», необхідно встановити прапорець - «Відключити обліковий запис». Далі клацніть «ОК». Потім закрийте усі вікна. Перезавантажте комп'ютер. При наступному вході в систему будуть застосовані вироблені вами зміни.
Корисна порада
Існує ще два способи перейти в розділ «Керування комп'ютером». Спосіб перший. Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». Потім перейти в розділ «Система і безпека». Після цього клікніть мишкою по напису «Адміністрування». Відкриється нове вікно. У ньому і знайдіть пункт «Керування комп'ютером» .Способ другий. Натисніть кнопку «Пуск». У рядку «Виконати» впишіть «Керування комп'ютером». Для підтвердження введення натисніть кнопку «Enter». Комп'ютер самостійно знайде і видасть вам необхідний розділ.
У популярній операційній системі Windows 7 є вбудований контроль за діями користувачів комп'ютера, який активний при всіх операціях, здійснюваних на персональному комп'ютері.
Інструкція
1
При спробі проведення операцій, які стосуються системних файлів і ставлять під загрозу безпеку системи, захист перехоплює процедуру і виводить запит, чи дійсно користувач хоче зробити дану дію.
2
Щоб відключити контроль за вашими діями, запустіть утиліту «Центр підтримки». Дану програму можна знайти в панелі управління в розділі «Система і безпека». Зайдіть в цей розділ, клікнувши по напису «Центр підтримки». Однак не варто забувати про те, що для здійснення даної операції на персональному комп'ютері користувач повинен мати права адміністратора.
3
У списку ліворуч знайдіть напис «Зміна параметрів контролю облікових записів» та натисніть на даний пункт. З'явиться вікно регулювання параметрів безпеки і контролю за діями користувачів. Змініть рівень контролю, перетягнувши повзунок в саму нижню позицію. В даному випадку утиліта контролю взагалі не буде виводити запити щодо скоєних дій.
4
Варто також відключити оповіщення «Центру підтримки», якщо ви впевнений користувач операційної системи Windows. Натисніть на напис «Налаштування центру підтримки» і у вікні зніміть прапорці з усіх пунктів (або з тих, які вас не цікавлять). Якщо деякі опції даного вікна недоступні, значить їх контролює інша програма, наприклад, антивірусну програму.
5
Багатьох користувачів лякають повідомлення «Центру підтримки» і запити утиліти контролю, однак не варто переоцінювати їх значення. Це всього лише сервісні утиліти, що носять скоріше інформаційний, ніж заборонний характер. Використовуйте антивірусне програмне забезпечення, щоб повністю захистити комп'ютер від різного роду атак і вірусів.