Як монтувати на віртуальний привід.

Величезна кількість інформації в мережі поширюється у вигляді образів компакт-дисків. До них відносяться точні копії фізичних компакт-дисків. Все їх відмінність полягає тільки в тому, що привід , який використовується для їх зчитування, є не фізичним, а віртуальним і розташовується він не в корпусі комп'ютера, а встановлюється окремою утилітою на комп'ютер користувача.
Вам знадобиться
  • утиліта «Alcohol 120%»
Інструкція
1
Одними з найпоширеніших утиліт, які забезпечують створення віртуального приводу в системі, є «Alcohol 120%» та «Daemon Tools». З обома програмами можна працювати по аналогіі.Установіте і запустіть утиліту «Alcohol 120%». Зробити це можна або, виконавши подвійне клацання по іконці програми на робочому столі, або знайшовши її у списку програм, використовуючи меню «Пуск».
2
Виконайте пошук потрібного файла-образу. Для цього необхідно в горизонтальній панелі меню клацнути спочатку по пункту «Сервіс», а потім, у випадаючому списку, вибрати пункт «Пошук файлів-образів». У вікні пошуку необхідно вказати шлях до того місця, де знаходиться образ. Потім виконайте клацання по кнопці «Пошук». У вікно будуть виведені всі знайдені образи. Знайдіть у цьому списку потрібний вам і клацніть по ньому лівою клавішею миші. Після цього виберіть пункт «Додати вибрані файли в Alcohol 120%». Цей же самий пошук можна виконати, використовуючи поєднання клавіш «Ctrl + F».
3
Закрийте вікно пошуку образів.
4
Змонтуйте образ на віртуальний діск.После виконання другого кроку головне вікно утиліти трохи видозмінилася - у списку в правій частині програми з'явився потрібний файл-образ. Клацніть на ім'я цього образу лівої клавішею миші і в контекстному меню виберіть пункт "Змонтувати на пристрій» .Тепер образ змонтований на віртуальний привід. Можете працювати з ним, як зі звичайним компакт-диском.
Корисна порада
Існує більш компактна і проста програма для створення віртуального приводу. Вона називається «UltraISO». Запустивши програму, ви побачите вікно з каталогом, в якому вам належить вибрати папку з наявним файлом-образом. Після того, як ви кликнете по ньому мишею, весь зміст даного файлу-образу з'явиться в іншому вікні. Потім вам потрібно в панелі меню клацнути по пункту «Інструменти» і вибрати розділ «Монтувати у віртуальний привід». Те ж саме можна виконати, натиснувши кнопку «F6». У вікні, клікніть по напису «Монтувати». Після цього файл-образ буде змонтований.