Як зняти лак. зняття лаку феном.

Для того, щоб вдихнути в вашу лаковану меблі друге життя, зазвичай достатньо змінити лакове покриття. Потьмянілу з часом, а також пошкоджене в багатьох місцях лаковане покриття псує зовнішній вигляд вашої меблів. А іноді хочеться просто зняти лак з речі. Як це можна зробити?
Інструкція
1
За допомогою розчинників. В процесі зняття старого лаку з предмета меблів вам, ймовірно, доведеться скористатися кількома способами. Найпростіший, а також здавна відомий людям спосіб - це використання скипидару, спиртовмісних та інших спеціальних розчинів. Скипидар, розчин аміаку або денатурованого спирту можна втирати в поверхню меблів за допомогою тонкої металевої вати.
2
У відповідних магазинах продаються змивки і розчинники, які спеціально створені для видалення лакування з різних поверхонь. Можна скористатися ними. Втирати такі кошти в канавки, пази і інші важкодоступні місця дерева краще невеликий пензлем. Тільки тримайте в умі: смивка може досить глибоко проникнути в мікропори дерева (особливо дерева м'якої породи). Це може ускладнити підготовку до повторного нанесення лаку на поверхню.
3
Шліфувальний верстат теж можна використовувати для зняття поліровки з поверхні дерев'яних меблів. За допомогою шліфстанка можна позбутися старого лаку за лічені хвилини. Спочатку слід скористатися великої шкіркою, а потім перейти на більш дрібну і так до нулевки. Якщо поверхня з нерівностями, потрібно її вирівняти. Зустрічаються у продажу і компактні шлифмашинки, які можна підключати до пилососа, позбувшись тим самим від пилу.
4
Нерідко лак і стару фарбу з меблів знімають спеціальними будівельними фенами. Тільки пам'ятайте: якщо вирішили скористатися таким феном для зняття лаку зі шпонированного масиву, будьте готові до того, що фанеровка у вас може відшаруватися.
5
Видаливши весь лак або фарбу потрібно позбутися від ефекту волокнистої поверхні дерева. Для цього дочекайтеся, поки дерево повністю не просохне, по напрямку волокон пройдіться по ньому великої шкіркою. Будьте акуратні, щоб не пошкодити металеві та скляні вставки, а також дрібні різьблені деталі. Щоб всі шорсткості видалити остаточно, візьміть найдрібнішу шкурку і обробіть поверхню дерева їй.
Багато дівчат, що люблять часто фарбувати нігті, терпіти не можуть знімати лак з нігтів. Зробити цей процес більш комфортним допоможе хороша рідина для зняття лаку, а також маленькі хитрощі, що допомагають видалити лак швидко і безболісно.
Вам знадобиться
  • - рідина для зняття лаку;
  • - ватяні диски;
  • - палички з апельсинового дерева;
  • - фольга.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зняти лак - стерти його з допомогою спеціальної рідини. Змочіть в ній ватяний диск і прикладіть його до нігтя. Потім зробіть декілька рухів від основи до краю пластини. Намагайтеся, щоб лак не розмазувався по шкірі. Якщо це сталося, візьміть новий диск, змочіть його рідиною і повторіть процедуру. Таким чином добре знімати глянцеві емалі, лаки-желе, кошти з матовою текстурою.
2
Ви можете використовувати рідину з ацетоном або без нього. Врахуйте, що чим більше в засобі поживних добавок і масел, тим гірше буде зніматися лак. Ніколи не користуйтеся чистим ацетоном, він дуже сушить нігті, робить їх жовтими і ламкими. Для зняття лаків-гелів є спеціальні рідини, але ви з успіхом можете користуватися і звичайними.
3
Відмінний спосіб зняти глянцевий або матовий лак - спеціальна баночка з губкою, просоченою рідиною для зняття лаку. Достатньо лише вставити палець в проріз в губці, а потім дістати його вже без лаку. Вся процедура займає не більше 10 секунд. Для декількох шарів щільного лаку може знадобитися трохи більше часу.
4
Якщо ви часто перефарбовувати нігті і використовуєте різні відтінки лаку, заведіть дві баночки. Одна допоможе вам знімати світлі емалі, за допомогою іншої ви будете видаляти темні і яскраві лаки. Через деякий час губка забрудниться і буде бруднити пальці. Це знак, що баночку потрібно замінити на нову.
5
Найскладніше знімати лаки з глітером, а також кошти пісочних текстур. Для видалення такого манікюру вам знадобиться рідина для зняття лаку, ватяні диски і харчова фольга. Заздалегідь розріжте диски навпіл, фольгу розділіть на шматочки.
6
Змочіть половинки дисків рідиною для зняття лаку. Потім оберніть диски навколо нігтів, а поверх щільно замотайте кожен палець фольгою. Залиште цей компрес на 10 хвилин, а потім акуратно розмотайте смужки. Спробуйте стерти лак. Якщо він не розм'як, додайте ще рідини і повторіть процедуру. Особливо уперті блискітки можна видалити за допомогою дерев'яної палички для манікюру.
7
Зняти гель-лак допоможе той же трюк з фольгою. Однак після того як покриття розм'якшиться, його доведеться видаляти вручну. Візьміть набір паличок з апельсинового дерева і відскрібати лак рухами від кутикули до кінчика нігтя. Дійте обережно, щоб не травмувати шкіру. На закінчення протріть нігті чистим тампоном, змоченим в рідині для зняття лаку.
8
Ті, хто не любить прати лак, можуть скористатися новинкою - спеціальною базою. Вона наноситься на лак, а через кілька днів видаляється разом з ним як плівка. Таке покриття особливо підійде тим, хто любить емалі з блискітками, але не хоче пересушувати нігті рідиною для зняття лаку.