Як відновити віддалений розділ жорсткого диска. Відновлення видалених розділів жорсткого диска.

Якщо ви випадково видалили розділ жорсткого диска, не поспішайте зневірятися. Його можна відновити. Немає гарантії, що все зберігаються на ньому файли будуть справні, але відсоток збереження інформації досить великий.
Вам знадобиться
  • Acronis Disk Director, Easy Recovery.
Інструкція
1
Ви повинні знати, що далеко не завжди вдається відновити розділи після їх видалення. Якщо ви отформатировали потрібний вам розділ, то найімовірніше, 90% інформації на ньому безповоротно загублена.
2
Якщо ж ви саме видалили розділ, або він з якихось причин перестав завантажуватися, то вам допоможуть спеціальні програми. Їх існує величезна кількість. Як приклад розглянемо варіанти відновлення даних за допомогою двох потужних програм: Acronis Disk Director, Easy Recovery.
3
Найголовніше правило при випадковому видаленні розділу - не робіть нічого зайвого. Не намагайтеся його форматувати, створювати або копіювати на нього файли самостійно.
4
Отже, запустіть програму Acronis Disk Director.
5
Знайдіть кнопку «Вид», розташовану на головній панелі інструментів, і натисніть на неї. Виберіть пункт «Ручний режим».
6
У списку існуючих локальних дисків віддалений розділ має бути видно як «нерозмічена область». Клацніть по ньому правою кнопкою миші, перейдіть в підменю «Додатково» і виберіть пункт «Відновлення».
7
У новому вікні виберіть варіант "Вручну» і натисніть кнопку «Далі». Відкриється меню «Спосіб пошуку». Виберіть пункт «Повний» і натисніть кнопку «Далі».
8
У процесі виконання пошуку видалених розділів вони будуть відображатися на екрані. Виберіть той, який ви недавно видалили (орієнтуватися можна за розміром томи), і натисніть кнопку «Далі».
9
Тепер відкрийте вкладку «Операції» на головній панелі і виберіть пункт «Виконати». Відкрийте меню «Відкладені операції» та натисніть кнопку «Приступити».
10
Якщо після відновлення будуть відсутні які-небудь важливі файли, то запустіть програму Easy Recovery. Проскануйте їй даний розділ для пошуку видалених файлів. Найімовірніше, файли будуть відновлені в ту папку, де вони зберігалися раніше.
Видалити зайві розділи можна кількома способами. При цьому можна об'єднати їх в один великий розділ або зробити їх неактивними, щоб отримувати доступ до них тільки в разі крайньої необхідності.
Вам знадобиться
  • Paragon Partition Magic, диск Windows 7.
Інструкція
1
Для початку розглянемо варіант зміни кількості розділів безпосередньо перед установкою операційної системи. Даний метод працює тільки у випадку з ОС Windows Seven.
2
Вставте диск, що містить файли операційної системи Windows 7, в привід. Увімкніть комп'ютер і натисніть кнопку F8. Коли на екрані з'явиться вікно вибору пристроїв, вкажіть ваш DVD-привід. Дочекайтеся запуску програми установки ОС.
3
У наступних двох вікнах виберіть необхідні параметри. Бажано встановити російську мову в якості основного. На екрані з'явиться вікно, що містить список розділів жорсткого диска. Натисніть кнопку «Налаштування диска», розташовану в правому нижньому кутку.
4
Клацніть по непотрібному розділу і натисніть кнопку «Видалити». Аналогічним способом позбудьтеся інших розділів, які вам не потрібні.
5
Якщо ви плануєте не використовувати область, утворену в результаті видалення розділів, то виберіть локальний диск, на який буде встановлена ОС, і натисніть «Далі».
6
Якщо вам потрібно додати один великий розділ, то натисніть кнопку «Створити». Виберіть файлову систему майбутнього локального диска і задайте його розмір. Продовжіть установку системи.
7
Для того щоб видалити непотрібні розділи без переустановлення операційної системи, вам потрібна програма Partition Magic. Встановіть її і перезавантажте комп'ютер.
8
Запустіть програму. Виберіть пункт «Швидке об'єднання розділів». Вкажіть розділи , які братимуть участь в процесі злиття. Якщо вам не потрібна інформація, що зберігається на них, відформатуйте їх. Це істотно підвищить час, який буде витрачено на об'єднання.
9
Натисніть кнопку «Застосувати», що знаходиться на верхній панелі інструментів програми. Через деякий час з'явиться вікно з двома варіантами подальших дій. Натисніть кнопку «Перезавантажити зараз». Програма продовжить роботу в DOS-режимі.