Як знайти прибиральницю. Як знайти домробітниці.

Коли зовсім немає часу на прибирання житла, прання одягу і готування їжі, виникає потреба в найманій персоналі. Охочих підзаробити на прибирання квартир і приватних будинків досить багато, однак вибрати відповідну людину, який успішно виконуватиме покладені на нього обов'язки, досить тяжко. Далеко не кожна сім'я візьме до себе в будинок претендента «з вулиці».
Інструкція
1
У недавньому минулому вважалося, що домашній персонал можуть дозволити собі тільки заможні люди, а зараз найбільший попит на цей вид послуг серед багатьох займаються кар'єрою.
2
У першу чергу варто визначитися з переліком функцій майбутньої домробітниці, адже не кожна вміє і хоче, наприклад, чистити вольєр, в якому утримуються тварини або акваріум з екзотичними рибками. У список обов'язків при бажанні можна включити прибирання прилеглої до будинку території, прання, прасування білизни, оплату комунальних послуг та багато іншого. Вартість таких послуг зазвичай прямо пропорційна обов'язків і затрачиваемому часу.
3
Оплата за надані послуги найчастіше проводиться 2 рази на місяць. За бажанням можна укладати трудовий договір з детальним описом функцій. У деяких випадках в обов'язки домробітниці також включають функції няні.
4
Почати пошуки відповідного людини краще з опитування всіх знайомих. Ймовірно, один з друзів зможе порекомендувати порядну жінку, яка колись працювала у сусідів або колег. Перед тим, як наймати її в якості прибиральниці, поговоріть безпосередньо з колишнім роботодавцем.
5
Якщо вам радять взяти на роботу шкільну техничку - добре подумайте, адже функції значно відрізняються. Навряд чи вам сподобаються оброблені хлоркою підлоги і предмети інтер'єру.
6
Якщо прибиральниця або домробітниця наймається в будинок у зв'язку з частими відсутні і тривалими відрядженнями при наявності в сім'ї дітей і тварин, то їй необхідно буде надати окрему кімнату для проживання.
7
У випадку, якщо ніхто із знайомих не зміг порекомендувати порядну жінку, краще звернутися за допомогою в агентство з підбору персоналу. Брати до себе в будинок людини по оголошенню в газеті або інтернеті не варто, так як довірити своє майно і дітей незнайомій жінці небезпечно. Адже вона запросто може виявитися шахрайкою або алкоголічкою. А в агентстві завжди підберуть персонал, виходячи з ваших вимог з гідними рекомендаціями.
Зверніть увагу
Навіть якщо ви допустили помилку при виборі персоналу, і з якихось критеріям прибиральниця не підійшла - це завжди можна виправити.
Корисна порада
Чи не наймайте на роботу своїх родичів, якщо хочете мати просто чистий і затишний будинок, інакше питання, моралізаторство і нескінченні розмови гарантовані.