Як звузити шкіру.

Розширені пори на обличчі досить часто доставляють дискомфорт, а також є причиною збентеження для жінок - власниць жирної шкіри. Звичайно найбільше пори помітні на носі, підборідді і лобі. І як би дами не намагалися їх замаскувати під шаром тональної основи, це марно. Більш того, товстий шар косметики виглядає неохайно, а іноді навіть вульгарно. Крім цього, тональний крем забиває пори і може призвести до появи мікровоспаленій.
Інструкція
1
На сьогоднішній день існує безліч ефективних способів для звуження пор. У багатьох косметичних салонах проводяться спеціальні процедури. Професійний догляд може дати відчутні результати в короткі терміни. До таких процедур входить, наприклад, крио-масаж, який проводиться із застосуванням рідкого азоту. Як правило, холод сприяє звуженню твердих тіл, відповідно і пор. З такою ж метою (тільки вже вдома) можете скористатися льодом. Протирайте вранці обличчя шматочком льоду. Для його приготування можете використовувати відвари ромашки, сік алое або зелений чай.
2
Також можна звузити шкіру за допомогою процедури "Дарсонваль": на шкіру виробляється вплив високочастотними струмами. У цьому випадку шкіра, піддаючись рефлексу, знаходить тонус і стає більш пружною.
3
Для того, щоб звузити пори в домашніх умовах, можете скористатися народними засобами. У плані профілактики добре допомагають маски для обличчя, спрямовані на звуження пор. Робіть маски з глини. При цьому, чим вона буде темніше, тим буде краще стягує ефект.
4
Відмінно допомагає для звуження пор маска, зроблена з одного білка яйця, змішаного з однією ложкою лимонного соку (можете змішати також білок з дрібно натертим яблуком). Отриману суміш нанесіть на обличчя і почекайте, поки вона трохи підсохне. Після цього змийте маску теплою водою.
5
Можете зробити іншу маску: візьміть мед, крохмаль, трохи підігріте молоко, сіль в рівних пропорціях. Всі інгредієнти змішайте до отримання однорідної маси. Тримайте на шкірі обличчя 20 хвилин, а потім змийте теплою водою.
6
Для звуження шкіри також гарні скраби. Після їх застосування обполіскуйте особа настоями з трав, які мають у своєму складі дубильні речовини. Наприклад, до таких травам відносяться: розмарин, зелений чай і листя берези.