Як відкрити дисконт магазин. дисконт інтернет магазин.

Організація бізнесу не проходить без попереднього вибору напрямку діяльності. Проаналізувавши всі «за» і «проти» і зупинивши свій вибір на дисконт магазині, підприємець повинен враховувати, що завжди можуть виникнути проблеми, про які краще подумати заздалегідь. Наприклад, швидше за все окупитися допоможе відкриття магазину в міжсезоння.
Вам знадобиться
  • - приміщення в прохідному місці,
  • - вивіска,
  • - надійні постачальники товару.
Інструкція
1
Для відкриття магазину необхідно вибрати приміщення, яке можна або взяти в оренду, або придбати у власність. Також будуть потрібні інвестиції в освітлення, обладнання та облагородження магазину.
2
Від місця розташування магазину залежить його прибутковість, повинна бути велика прохідність людей. Основна особливість дисконтного магазину полягає в великому виборі товару і мінімальної презентації. Варто врахувати, що робити неймовірні знижки навряд чи вийде, тому що тоді витрати просто не будуть окупатися.
3
Назва магазину грає важливу роль, не варто вішати вивіску з написом «Дисконт магазин». Необхідно підібрати звучне, що викликає цікавість, неординарне і заманює відвідувачів назву. Велика частина людей вважає за краще магазини з іноземними назвами.
4
Після цього необхідно вибрати компанію-постачальника товару в дисконт магазин. Добре, якщо ця компанія буде великою і зарекомендувала себе на цьому ринку, тоді не буде збоїв з постачанням та інших супутніх проблем.
5
При закупівлі товару великими партіями зазвичай надається додаткова знижка.
6
В дисконтном магазині не потрібні надмірності, наприклад, у вигляді наставлених в ряд манекенів. Він повинен відповідати менталітету клієнтів і рівнем цін продаваного товару, щоб покупці не соромилися відвідувати магазин і спокійно вибирати товар.
7
Ще одним плюсом такого виду бізнесу є самообслуговування, не доведеться наймати цілий штат людей і платити їм заробітну плату.
8
Весь товар перед надходженням у продаж повинен проходити підготовку - огляд на наявність пошкоджень та дефектів, після чого можна виставляти ціну. Найприйнятніша націнка на товар 100-130%, іноді частина залежавшегося товару доведеться продавати за собівартістю або нижче.
9
Постійне оновлення асортименту приваблює покупців, закупівлі варто проводити не рідше, ніж раз в 5-7 днів.
Зверніть увагу
З часом приходить досвід, з'явиться можливість розширитися і відкрити ще кілька магазинів в інших районах міста, а також прогнозувати попит.
Корисна порада
Непродаваемий предмет не повинен шукати покупця, а навпаки, покупець повинен шукати потрібну річ. Тому слід економити вільний простір і виставляти весь асортимент товару.