Як зняти листи з капусти. Як відокремити листи капусти від качана для голубців.

Качанова капуста - корисний смачний овоч. Його можна вживати як нашінкованним в салатах і рагу, так і в якості основи для голубців - просто загорнувши начинку в цілий лист капусти .
Інструкція
1
Зрізати листя зі свіжого качана капусти виявляється непросто: вони раз у раз рвуться або виходять нерівними. Однак для приготування голубців листя повинні бути цільними, інакше начинка просто випаде з основи. Відокремити листя від капустяної качана можна кількома способамі.Вскіпятіте несолону воду у великій каструлі - так, щоб качан без праці містився в рідину. Опустіть качан в окріп качаном вгору. Зачекайте кілька хвилин. Вийміть капусту з води, трохи остудіть її. Обробляти капусту потрібно гарячою, але так, щоб не обпекти руки. Зробіть 4 розрізу гострим ножем з кожного боку качана. Гострий ніж буде без праці входити в розпарений качан капусти. Через пару хвилин подразнень листя руками відокремте від качана. «Розкрийте» їх на тарілці і почекайте, поки вони охолонуть до кімнатної температури. Можна починати готувати голубці.
2
Якщо ви не хочете ризикувати з окропом, але плануєте на завтра приготувати голубці, помістіть качан капусти на ніч в морозилку. Вранці дістаньте його розморожуватися при кімнатній температурі. Не намагайтеся прискорити цей процес за допомогою мікрохвильової печі! Просто покладіть капусту в тазик, щоб туди стікала вода, і залиште його «грітися» на кілька годин. Размороженная капуста скоро стане м'якою, і листя без зусиль можна буде руками зняти з качана. Позбутися зайвої вологи на капустяних листах можна, якщо промокнути їх кухонними серветками.
3
Ще один спосіб зняти листя з качана капусти, піддаючи його термічній обробці - підігріти в мікрохвильовій печі. Виберіть капусту, яка легко поміститься в піч. Вимийте качан і акуратно виріжте качан. Помістіть качан в мікрохвильовку на 10 хвилин. Витягніть капусту, злегка остудіть її, щоб не обпектися, і зніміть листя руками.