Як зробити посох Діда Мороза.

Чарівний посох Діда Мороза - це неодмінний атрибут образу одного з найулюбленіших дитячих персонажів. Крім того, що щедрий на подарунки сивочолий старець спирається на свій довгий посох при ходьбі, за допомогою цього незвичайного предмета Дід Мороз також здійснює дивовижні чудеса, кличе на допомогу своїх вірних помічників і запалює різнокольоровими мерехтливими вогнями новорічну красуню-ялинку. Виглядає цей чудовий посох у повній відповідності своєму чарівному призначенню і повелівати зимової стихією власнику.
Вам знадобиться
  • - довга товста палиця;
  • - вата, поролон;
  • - срібляста фарба/фольга;
  • - дрібна пінопласту крихта;
  • - клей;
  • - двосторонній скотч;
  • - ялинкова мішура/декоративні стрічки/пакувальний папір/стрази;
  • - готовий наконечник для ялинки/картон або пінопласт для наконечника посоха.
Інструкція
1
Підберіть підходящу основу для посоха Діда Мороза. Це може бути рукоятка від швабри або дерев'яний держак від старої лопати. Бажано знайти довгу пряму палицю з досить великим діаметром (бл. 4-5 см), але якщо такий не знайшлося, то можна збільшити її обсяг, обклеївши шаром вати, непотрібного ганчір'я або стрічками поролону. Висоту посоха так само можна «наростити» до потрібного розміру верхнім елементом.
2
Спочатку необхідно надати ціпку морозний, «зледенілий» вигляд. Для цього пофарбуйте його в сріблястий колір аерозольними фарбами. Якщо ви використовуєте палицю з гладкою поверхнею, то обклейте її сріблястою фольгою. Фольгу можна попередньо зім'яти, щоб фактура вийшла більш шорсткою, кристалічної.
3
Для додання ефекту «запорошені» снігом обсипте посох дрібними кульками пінопласту. За допомогою пензлика нанесіть на посох клей в деяких місцях в довільному порядку. Потім насипте пенопластовую крихту на намазані клеєм місця і дайте клею висохнути.
4
Прикрасьте посох блискучою ялинкової мішурою або красивими контрастними стрічками. Обгорніть обробку навколо посоха гвинтоподібно і прикріпіть кінці стрічок або мішури двостороннім скотчем, а для кращої фіксації закріпіть прикраса у кількох місцях по всій довжині посоха.
5
Тепер необхідно зробити гарний наконечник палиці. Його форма може бути різною: зірка, сніжинка, піку, бурулька і т.п. Ви можете взяти готові ялинкові верхівки з небитких матеріалів або вирізати наконечник бажаної форми з картону або шматка пінопласту. Красиво і натуралістично виглядають об'ємні наконечники.
6
Поверхні вирізаного наконечника надайте «заледенелой» і «засніженість» способами, описаними в попередніх пунктах. Хоча, можна прикрасити його і по-іншому. Наприклад, обсипати його повністю білій пенопластовой крихтою, зробити сріблястим або золотистим, обклеїти красивою яскравою пакувальної папером.
7
Прикріпіть наконечник до ціпку скотчем. Місце кріплення замаскуйте, наприклад, волохатою багатошарової бахромою з ялинкового «дощику» або обгорніть пишною красивою мішурою. Можна зав'язати красивий бант з довгими кінцями, що розвіваються при русі посоха. Таких решт може бути багато.
Корисна порада
Висота посоха приблизно дорівнює зростанню Діда Мороза.