Як зробити шумоізоляцію в квартирі.

Обов'язковою умовою для комфортного відпочинку є тиша. На жаль, розкіш жити в окремому будинку за містом можуть дозволити далеко не всі. Ось і доводиться нам пристосовуватися до життя з гучними сусідами і гучної автотрасою за вікном. Єдиний вихід в даному випадку - пристрій шумоізоляції у власній квартирі. Вибір матеріалу для шумоізоляції залежить від типу шуму, якому піддається ваша квартира.
Інструкція
1
Якщо це ударний шум (звук з'являється всередині перекриттів і поширюється через них, це може бути шум водопровідних труб, будівельні роботи, стукання дверима, тупіт ніг), то для ізоляції необхідно використовувати пружні тверді матеріали, що мають пористу структуру (закриту ). Це пемза, вермикуліт, перліт, пробка, гранульована мінеральна вата. Якщо ви вибрали в магазині, наприклад, коркове покриття, то майте на увазі, що від повітряного шуму вона захищає погано, в той час як проти ударних (структурних) шумів вона дуже ефективна.
2
Якщо шум повітряний (в основному це шуми з вулиці, крики сусідів), то потрібні м'які легкі матеріали, наприклад, вата, повсть, скловата. Вони мають більш високий коефіцієнт поглинання шуму засчет великої кількості повітряних камер в структурі матеріалу.
3
Надійніше всього ізолюють звук багатошарові матеріали. Тобто, комбінуючи гіпсокартон, мінераловатні плити і цегла ви отримаєте дуже високий відсоток звукоізоляції. Таким багатошаровим матеріалом, наприклад, є звукоїзолірующая панельна система. Вона складається з гіпсового волокна і мінеральної вати. Її кріплять на стіну без попереднього створення каркаса, бо в плитах вже є пристрої для кріплення. Але оскільки ці панелі дуже важкі, вішати їх на гіпсокартонну перегородку можна. До того ж вони дуже товсті і зменшують простір кімнати.
4
Дуже часто буває, що самі стіни мають непогану звукоізоляцію, але звук поширюється через звукові «містки». Ними є стики плит, дощок, порожнини розеток, місця прокладання електрокабеля. У цих випадках використовують стеклохолст, виброакустический герметик. Його використовувати дуже просто.
5
Для ізоляції звуків, які надходить через віконні рами та двері використовують еластомери. Для цього по всьому периметру отвору закріплюють прокладки з пористої гуми. Щоб позбутися від шуму з вулиці, радимо вам поставити пластикові склопакети з 3-, 4-шарового скла. Чим більше повітряних камер в таких склопакетах, тим краще звукоізоляція.
Звукоізоляція в наших будинках найчастіше залишає бажати кращого. Найпростіший спосіб забезпечити тишу і спокій, це установка звукоізоляції в квартирі. Вона так само не завадить і в тому випадку, якщо в сім'ї росте музикант або хтось захоплюється «шумним» хобі, наприклад карбуванням.
Інструкція
1
Визначте, на яких стінах необхідно змонтувати шумоізоляцію. Це стіни, що виходять на вулицю, стіни, що примикають до сусідніх квартирах, стеля. Міжкімнатні перегородки Звукоізолюючий по необхідності.
2
Потім визначитися з товщиною звукоизолирующего шару. Зазвичай він становить 50мм. Перед монтажем каркаса обробіть стіни антисептичної рідиною, для запобігання появи грибка. Проведіть електропроводку до початку основних робіт.
3
На стіні під стелею поставте мітку на відстані 50 мм від перекриття. Перенесіть мітку, за допомогою гидроуровня на чотири стіни. З'єднайте всі мітки лініями.
4
Строго по лініях, прибийте по периметру кімнати металопрофіль. Кріпите профіль до стіни за допомогою перфоратора і дюбелів. Встановіть горизонтальні профілю з кроком в 600 мм.
5
Горизонтальні Металлопрофілі додатково прикріпіть до стелі, універсальними підвісами. Кінці підвісити нема загинайте. Між собою горизонтальні профілі з'єднайте системою кріплення «краб».
6
Все час контролюйте рівнем правильність монтажу. Поздовжні і поперечні елементи каркаса повинні знаходитися в строго горизонтальному положенні. Здійснюйте монтаж каркаса саморізами з назвою «клоп».
7
В отримані вікна каркаса вставте плити звукоізолюючого матеріалу. Матеріал ріжте за розміром, за допомогою будівельного ножа. Стирчать краю універсальних підвісів підігніть для утримання плити. Через плити звукоізоляції просвердлите отвори в стелі (по два на плиту). Закріпіть плити пластикової системою кріплення «гриб».
8
Нанесіть мітки на відстані 50 мм від вертикальних стін на поздовжні або поперечні профілі стелі. З'єднайте ці мітки лініями. За допомогою схилу перенесіть лінії на підлогу. За отриманими лініях закріпіть металопрофіль по периметру.
9
Змонтуйте вертикальні стійки каркаса. У кутах повинні бути подвійні стійки, пов'язані між собою саморізами. Змонтуйте поперечки каркаса. З'єднайте поперечні і вертикальні профілі за допомогою кріплення «краб».
10
З'єднання з площиною стіни виконуйте за допомогою універсальних підвісів. Вставте в проміжки між профілями звукоізоляційні плити і закріпіть, аналогічно стельового кріпленню. Зашийте каркаси гіпсокартоном.