Як увійти в меню модему.

Для того щоб налаштувати підключення до інтернету, необхідно увійти в меню модему. У ньому вибираються налаштування мережі та інші параметри, які потрібні для роботи в інтернеті. Також можна налаштувати роботу модему в режимі моста або маршрутизатора. На комп'ютерному ринку представлений широкий вибір різних ADSL-моделей модемів, але принцип роботи і налаштування у них приблизно однакові. Для того щоб увійти в меню модему, потрібно дотримуватися певний порядок дій.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, ADSL-модем, інтернет-браузер.
Інструкція
1
Підключіть модем до комп'ютера і телефонної лінії. Увімкніть живлення модему, потім - комп'ютер. Дочекайтеся повного завантаження операційної системи. Далі натисніть «Пуск» і виберіть компонент «Усі програми». Зі списку програм виберіть вкладку «Стандартні», а з неї - «Командний рядок». У командному рядку введіть route print і натисніть Enter. У вікні командного рядка повинен з'явитися адреса модему, який складається з серії цифр. Приблизний шаблон адреси модему виглядає так: «192.168.1.1». Запишіть його.
2
Тепер відкрийте ваш інтернет-браузер. Якщо у вас за замовчуванням інтернет-браузер Opera, краще скористайтеся Internet Explorer. В адресному рядку введіть ip-адреса модему, який ви записали з командного рядка. Потім натисніть кнопку входу на сторінку. Після цього з'явиться віконце, в якому потрібно ввести ім'я користувача та пароль. За замовчуванням ім'я користувача буде admin. Пароль - також admin.
3
Якщо меню модему не відкривається і з'являється повідомлення «Помилка при відкритті», то можливо ваш інтернет-браузер вражений вірусом. У такому випадку необхідно повністю перевірити комп'ютер на наявність шкідливих програм і видалити їх. Якщо навіть після видалення вірусів вискакує та ж сама помилка, переустановите ваш браузер і спробуйте знову.
4
Після того як ви введете логін і пароль, ви потрапите в меню модему. Далі необхідно замінити пароль. Для цього відкрийте «Інструменти» (Tools) виберіть Access Control і пройдіть у вкладку admin. Тепер введіть старий пароль. Після його підтвердження система попросить ввести новий пароль. Запам'ятайте або запишіть його. Тепер вже новий пароль потрібно буде вводити при вході в меню модему.
5
В меню модему налаштовуються компоненти мережевого підключення. Повну інформацію по налаштуванню модема в різних режимах роботи вам повинен надати ваш інтернет-провайдер.
Меню введення чіт- кодів є не в кожній комп'ютерній грі. Іноді вони прописуються просто в режимі гри або конфігурації без виклику командного рядка. При цьому може застосовуватися спеціальний режим запуску для використання можливостей чіт- кодів.
Вам знадобиться
  • - встановлена на вашому комп'ютері гра;
  • - чит-коди до неї.
Інструкція
1
Для того щоб увійти в меню введення кодів в грі Counter-Strike, запустіть гру в режимі розробника. У процесі гри запустіть консоль за допомогою натискання клавіші "~" («Е» в російській розкладці) і переключіться на введення букв латинського алфавіту. Введіть код, який відкриває доступ до потрібних функцій, і натисніть клавішу Enter.
2
Якщо вам потрібно увійти в меню введення чіт- кодів, які відкривають доступ до додаткових функцій у грі Sims, Sims 2, Sims 3, скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl + Shift + C. Також для деяких версій гри актуально одночасне натискання Shift + Ctrl + D.
3
Якщо вам потрібно ввести чит-коди для ігор серії Tony Hawks Pro Skater, знайдіть відповідний пункт у головному ігровому меню. Для цього в режимі гри натисніть клавішу Esc, після чого перейдіть за його пунктам в розділ введення кодів. Зверніть увагу, що зазвичай введені коди діють в режимі однієї гри, після її перезавантаження вам необхідно буде прописати їх повторно.
4
Для введення чіт- кодів до ігор серії Need For Speed перейдіть в головне меню, переведіть розкладку клавіатури для написання англійськими літерами і без додаткових маніпуляцій просто пропишіть потрібну вам команду.
5
При введенні чіт- кодів для гри Dragon Age скористайтеся консоллю. Для цього запустіть гру з параметром "-enabledeveloperconsole", прописується у властивостях його ярлика. Після цього відкрийте файл з назвою "keybindings.ini" в папці з настройками гри в документах користувача і в рядку "OpenConsole_0 = Keyboard :: Button_X" замініть ікс на будь-яку клавішу латинського алфавіту. Збережіть зміни, зайдіть у гру і для запуску консолі натисніть прописану вами клавішу. Запуститься невидима консоль, в яку можна вводити чит-коди. Зверніть увагу, що якщо вам необхідно повторно використовувати один і той же чит-код, ви можете не прописувати його, а просто після запуску консолі натиснути клавішу зі стрілкою вгору.
Корисна порада
Для різних версій ігор можуть використовуватися різні програми для відкриття меню введення чит-кодів.