Як роздати інтернет adsl.

Немає нічого дивного в тому, що багато власників декількох ноутбуків і комп'ютерів бажають підключити інтернет до всіх вищевказаним пристроям. Зробити це можна навіть в тому випадку, якщо ваш провайдер надає послуги ADSL-інтернету.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор, спліттер.
Інструкція
1
Для створення власної домашньої локальної мережі вам буде потрібно маршрутизатор. Якщо ви хочете включити до її складу ноутбуки, то розумніше придбати пристрій з підтримкою Wi-Fi мережі.
2
Перед покупкою Wi-Fi маршрутизатора з'ясуйте характеристики ваших ноутбуків. Зверніть увагу на типи безпеки і радіосигналу, з якими вони працюють. Природно, вам потрібно пристрій з роз'ємом DSL для підключення до інтернету.
3
Придбайте Wi-Fi маршрутизатор і підключіть його до телефонної лінії через спліттер. Це пристрій розділяє високі і низькі частоти.
4
З'єднайте комп'ютер або ноутбук з маршрутизатором через канал LAN (Ethernet). Для цього використовуйте мережевий кабель. Увімкніть комп'ютер і відкрийте браузер. Введіть в його адресний рядок IP маршрутизатора, поставивши попередньо рядок http://.
5
Перед налаштуванням обладнання рекомендують оновити версію його програмного забезпечення. Для цього перейдіть на офіційний сайт виробника вашого маршрутизатора і скачайте необхідні файли.
6
Відкрийте меню «Версія ПО» (Main Interface), натисніть кнопку «Оновити» і вкажіть шлях до скачаним файлам. Тепер перейдіть до меню "Налаштування мережі» (Internet Setup). Змініть установки сервера на ті, які рекомендує ваш провайдер.
7
Перейдіть в меню "Налаштування бездротової мережі» (Wi-Fi Settings, Wireless Setup). Створіть бездротову точку доступу, вказавши її ім'я, пароль, типи передачі сигналу і безпеки.
8
Збережіть застосовані параметри і перезавантажте обладнання. Підключіть всі ноутбуки до створеної точки доступу, а комп'ютери - до портів Ethernet (LAN). Для забезпечення доступу до інтернету необхідно, щоб Wi-Fi маршрутизатор був включений і з'єднаний з телефонною лінією. При відключенні пристрою від електромережі його настройки не будуть скинуті.