Як використовувати N73 Як веб-камеру. Як зробити вебкамеру з телефону nokia 6700.

Nokia N73 є популярним смартфоном на Symbian. Крім своїх стандартних функцій телефон може виконувати і роль веб-камери, завдяки наявності вбудованого цифрового об'єктива. З'єднання телефону з комп'ютером можна виконати як за допомогою USB, так і через Bluetooth, а функціонал веб-камери надасть додаток Mobiola Web Camera.
Вам знадобиться
  • - Mobiola Web Camera;
  • - наявність USB кабелю або можливості Bluetooth з'єднання
Інструкція
1
Скачайте додаток Mobiola Web Camera для смартфона (.sis) і для комп'ютера (.exe), і встановіть відповідно до інструкцій інсталяторів.
2
Відкрийте програму на телефоні, і виберіть за допомогою лівої софт-клавіші меню «Функції».
3
Виберіть пункт «Settings». Налаштуйте якість відеосигналу, його насиченість, контрастність, рівень стиснення.
4
Відкрийте програму на комп'ютері. Натисніть на кнопку «Connect» в запущеній програмі на смартфоні, після вибору відповідного типу з'єднання (USB або Bluetooth). Ви побачите передане відео.
5
В додатку на комп'ютері з'явиться зображення з об'єктива камери смартфона, а іконка Mobiola Web Camera на панелі Windows стане зеленого кольору.
6
За допомогою комп'ютера також налаштовується якість зображення за допомогою тих же самих налаштувань. У вкладці «Settings» можна вибрати параметр «Run on startup», щоб додаток запускалось разом з Windows. Якщо зображення немає, то спробуйте вибрати інший порт в тому ж пункті «Settings». Камера налаштована.
7
Запустіть програму, яка потрібна для здійснення відеодзвінків. В Skype буде досить зробити відповідні настройки. Для цього перейдіть в меню «Налаштування» - «Налаштування відео». В поле «Вибрати веб-камеру», за допомогою списку, що випадає, виберіть пункт «Mobiola Video Source».
8
Альтернативи програмі Mobiola Web Camera для Nokia N73 немає. Програма дає чітку картинку, достатньо лише зручно розташувати пристрій і зробити необхідні настройки. Також додаток дозволяє повертати картинку на 180 градусів, що робить більш зручним використання телефону як веб-камери. Також можливо здійснювати трансляцію з фронтальної камери.
Корисна порада
Щоб повноцінно використовувати телефон як веб-камеру, потрібно придбати спеціальне кріплення (якщо його немає в комплекті), інакше користуватися такою камерою буде не зовсім зручно. Для кріплення може підійти звичайний автомобільний тримач.