Як зацікавити роботодавця. Як зацікавитися роботою.

Якщо вас не влаштовує зарплата, моральний клімат в колективі, і можливості кар'єрного зростання на даному підприємстві вже вичерпані, то пора подумати про пошук нового місця роботи. Це можна зробити за допомогою резюме, розміщеного на сайтах з вакансіями, або відгукнувшись на оголошення в газеті або інтернеті. Ви можете поговорити з роботодавцем попередньо по телефону або безпосередньо на співбесіді, але, в будь-якому випадку, вам треба зацікавити його.
Інструкція
1
Не слід покладатися на експромт. Перед розмовою продумайте, які питання вам можуть задати найімовірніше. Відповіді можете навіть записати на папері. Проговорите їх про себе кілька разів.
2
Дізнайтеся більше про компанію, яка вас зацікавила. Продумайте, ніж ваш досвід, знання та особисті якості можуть зацікавити роботодавця , ніж ви можете виділитися з числа інших претендентів. Не забудьте і ті ділові зв'язки, які встигли придбати, це також може стати вашим плюсом.
3
Починайте розмову з роботодавцем з анкетних даних. Розповідаючи про вік, називайте кількість років, а не дату народження. Якщо у вас тимчасова реєстрація, то не забудьте вказати і цей факт. Досвід роботи перерахуйте коротко, краще перерахуйте місця роботи і посади, які мають відношення до даної вакансії.
4
У тому випадку, якщо отримане вами освіту відповідає вимогам, можете відзначити свої успіхи в навчанні, дайте відомості про отриманий додатковій освіті, курсах підвищення кваліфікації, але без деталей - якщо треба, роботодавець сам задасть додаткові питання.
5
Розкажіть про ваші професійні знаннях і уміннях, відзначте переваги і сильні сторони, які можуть бути затребувані на даній роботі. Не треба перераховувати всі підряд, виділіть найцікавіші з тих, що напевно відповідають профілю цієї компанії і покажуть, наскільки добре ви підходите на вакантну посаду.
6
Пошліться на відомості про компанії, які ви отримали і дізналися. У роботодавця має скластися враження, що ви мотивовані для роботи саме в ній.
7
Уважно слухайте співрозмовника, задавайте йому питання про компанію та посадових обов'язках. Запитайте, яким чином і де ви зможете проявити свої навички і знання, що додатково вам необхідно дізнатися, чому навчитися. Ви зможете побачити, наскільки вам самому підходить ця посада, а роботодавець побачить ваш інтерес до пропонованої роботи.