Як навчитися керувати мозком. Як навчиться керувати мозком на 100%.

Наше життя багато в чому пов'язана з тим, як працює і функціонує важлива частина організму - мозок. Працюючи з цим центральним відділом нервової системи, можна міняти реакції, утворювати інші ситуації, покращувати самопочуття. Як же навчитися управляти мозком ?
Інструкція
1
Тренуйте мозок. Основні функціональні характеристики, на які слід звернути увагу, - це сила і координація розуму, гнучкість, витривалість. Сила розуму дає нам можливість зосередитися на необхідному на потрібну кількість часу. Гнучкість - здатність перемикатися з одного на інше. Витривалість визначається тривалістю високого рівня активності, а координація дозволяє оперувати відразу декількома поняттями або вести одночасно ряд паралельних розумових процесів.
2
Позбавтеся від безладу в думках. Для цього зрозумійте, що займає ваш мозок. Випишіть на листок паперу всі ваші думки. Не звертайте уваги на чіткість формулювань. Виписуйте все, що приходить в голову: почуття і бажання, страхи, плани і завдання.
3
Потім починайте об'єднувати слова, що мають подібне значення, і скорочуйте формулювання до мінімуму. Робіть це до тих пір, поки зовсім нічого не залишиться, і нічого буде записати.
4
Тренуйте увагу. Вирішіть, на який термін ви хочете сконцентруватися. Наприклад, на дві хвилини. Покладіть перед собою годинник з секундною стрілкою і одночасно увімкніть телевізор. Коли концентрація почне розсіюватися, і ви почнете відволікатися на телевізійну програму, поверніться до поставленого завдання. Стійкої концентрації можна досягти тільки за допомогою тренувань. Домовтеся з собою, що ви будете приділяти увагу тому, що відбувається в даний момент.
5
Відстежите, на що, перш за все, ви звертаєте увагу. Огляньте кімнату, виділивши в ній кілька округлих предметів. Якщо приділяти увагу проблемам, життя буде насичена неприємностями. Концентруючись на деталях, мир втратить логічний зв'язок і цілісність. Зосередьте увагу на креативних процесах, і життя стане цікавою і різноманітною.
6
Тренуйте образне мислення. Закрийте очі і уявіть себе на березі моря. Почуйте шум хвиль, відчуйте запах солоної води, відчуєте бризки, що вирвалися з безодні. Продовжуйте споглядати картинку на внутрішньому екрані сприйняття. Відчуйте подих вітру, піщинки на вашій шкірі, сонячні промені. Через якийсь час поверніться в реальність. Ви відчуєте, як ваше тіло розслабилося і відпочило. Все це можливо завдяки вашій роботі з мозком.