Як перенести пошту Microsoft Outlook. Як зберегти історію outlook.

Заміна комп'ютера, перевстановлення операційної системи, переїзд на нові машини - все це викликає масу незручностей для людини, звиклої працювати в своїй операційній системі з звичним набором налаштувань і документів. Дуже часто люди, перебираючись на нові комп'ютери, не хочуть втрачати архів поштової програми M? Crosoft Outlook, і для них існує простий спосіб перенести пошту на нову систему.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся програмою Microsoft Outlook 2003, знайдіть в реєстрі наступні гілки: 1. HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOfficeOutlookOMI Account Manager2. HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindows NTCurrentVersionWindows Messaging SubsystemProfilesOutlook3. HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice11.0OutlookOptions
2
Для того, щоб відкрити реєстр, в «Пуск» виберіть розділ «Виконати» і введіть команду regedit. Описані рядки з реєстру експортуйте. Після цього відкрийте папку, в якій зберігаються дані вашої поштової програми: C: Documents and Settingsімя_пользователяLocal SettingsApplication DataMicrosoftOutlook.
3
Знайдіть там файл Outlook.pst і скопіюйте його на новий носій. Цей файл містить архів вашої пошти. Для того, щоб зберегти історію поштових адрес, в тій же папці знайдіть файл Outlook.NK2 і також збережіть його.
4
Якщо ви користуєтеся Microsoft Outlook 2007, відкрийте реєстр і експортуйте звідти тільки один рядок: HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindows NTCurrentVersionWindows Messaging SubsystemProfilesOutlook. Потім, як було описано вище, відкрийте каталог Outlook в Application Data на жорсткому диску і збережіть два файла - поштовий архів та історію введених адрес.
5
Якщо ви сумніваєтеся, чи ті файли ви знайшли, можете перенести на окремий носій всю папку Outlook з Application Data.
6
Встановивши поштову програму на новому комп'ютері, імпортуйте ті гілки реєстру, які ви експортували в вищеописаних діях, а скопійовані файли встановіть в ті ж папки, з яких ви їх взяли спочатку. Запустіть Outlook і введіть свій логін і пароль.