Як налаштувати qip на проксі. настройки qip mobile тип проксі.

Необхідність підключення програми Qip через проксі-сервер може виникнути з різних причин. Найчастіше такою причиною є закриття доступу до інтернету подібним програмам з робочого місця офісного співробітника. Адміністратори комп'ютерних офісних мереж ставлять заборона на підключення до певних ip-адресами, в число яких входить і програма Qip, так як вона використовує ті ж ip-адреси, що і програма Icq, на основі якої вона створена.
Інструкція
1
Відкрийте вікно програми Qip. Нагорі вікна є значок з символом гайкового ключа. Клацніть по ньому. Відкриється вікно "Налаштування". Зліва у вікні «Налаштування» розташовується список настроюються розділів. Вам знадобиться натиснути на розділ «Підключення».
2
В розділі «Підключення» є три типи підключення: «Пряме підключення до інтернету», «Автоматичне визначення настройок проксі» і «Встановити налаштування проксі вручну». Потрібно вибрати тип підключення «Встановити налаштування проксі вручну».
3
Перед тим, як заповнювати поля «Тип», «Адреса» та «Порт», потрібно дізнатися тип підключення до проксі-сервера, його ip-адресу і порт підключення. Зробити це можна, просто пошукавши в інтернеті вільні проксі-сервери. Знайшовши такий, ви дізнаєтеся і тип підключення, і ip-адресу, і порт підключення. Як правило, ip-адреса має вигляд ***. ***. ***. **, Де замість зірочок стоять цифри. Порт виглядає як просто чотири цифри виду ****.
4
Скопіюйте цифри ip-адреси, а потім порту, і вставте у відповідне поле в настройках програми Qip. Тип підключення можна вибрати зі списку налаштувань програми. Якщо тип підключення до проксі не вказаний, то можна спробувати різні варіанти зі списку.
5
Якщо вхід на проксі-сервер здійснюється через логін і пароль, то доведеться скопіювати і їх, а потім вставити у відповідні поля, розташовані нижче у вікні налаштувань.
6
Щоб активувати ці поля, поставте галочку поруч зі словом «Аутентифікація (опціонально)». Нижче є ще одне поле «NTLM аутентифікація», але цей спосіб підключення до проксі-сервера використовується рідко, і, відповідно, відзначати це поле потрібно, тільки якщо це зазначено спеціально в настройках для проксі.
7
Коли всі потрібні поля заповнені, клацніть по кнопці «Застосувати» і закрийте вікно налаштувань. Перезапустіть програму Qip.
Корисна порада
При правильних налаштуваннях і робочому проксі-сервері, ви зможете спокійно спілкуватися через програму Qip.