Як позбутися сороконіжок. Сороконіжка в квартирі.

Сороконіжка - це неприємне на вигляд комаха, яка відноситься до класу Myriapoda, має довге членисте тулуб з численними ніжками. Перша пара ніг має щелепи, такі ж, як і ротові, які також перемелюють їжу. Позбавлення від таких неприємних сусідів - справа клопітка.
Вам знадобиться
  • - боротьба з вогкістю;
  • - марля або дрібна сітка;
  • - аерозоль від повзаючих комах;
  • - крейда від тарганів;
  • - гель від тарганів.
Інструкція
1
Сороконіжка харчується дрібними комахами, мухами, за що її прозвали мухоловкою, селиться в сирих приміщеннях і в саду під корчами і камінням. Шкоди садовим рослинам не завдає. У квартирах веде нічний спосіб життя, не завдає шкоди, не кусається, але тим не менш, всі мешканці хотіли б не бачити у себе в оселі це чудовисько.
2
Для боротьби з сороконіжка позбудьтеся від вогкості в підвальних приміщеннях, встановіть теплову вентиляцію. У квартирах, де є загальні вентиляційні шахти старого зразка, що проходять в туалеті і ванній кімнаті, позбавитися від вогкості просто неможливо. Вночі стоноги тисячними колоніями виповзають на полювання і їх можна зустріти у ванні, в унітазі, на підлозі, на стінах. Щоб запобігти навалу, встановіть на шахту дрібну сітку або марлю і обробіть її аерозолем від повзаючих комах. Обробляти сітку доведеться щодня.
3
Додатковим заходом знищення сороконіжок є обробка усіх щілин, плінтусів, аерозолем від повзаючих комах. Якщо є підвал, то обробіть всі стіни підвального приміщення та підлогу із зовнішнього боку кімнат тим же засобом. Не забудьте вжити заходів індивідуального захисту. Надіньте рукавички, окуляри, респіратор, видаліть з будинку всіх мешканців, домашніх тварин. Всі продукти запакуйте і приберіть в закриту шафу. Оброблені приміщення щільно закрийте, через 1:00 провітріть наскрізним потоком повітря.
4
Для боротьби з сороконіжка приманки абсолютно не діють. Так як комахи харчуються тільки дрібними комахами - своїми родичами, мухами, мурашками і не вживають більше ніяку їжу, приманок для них просто немає.
5
Також можете обробити плінтуса і місця близько щілин дрібному від тарганів або гелем.
6
Однак боротися в саду з сороконіжка немає ніякої необхідності. Вони не тільки не завдають шкоди садовим культурам, але і поїдають шкідників. Тому їх неприємний зовнішній вигляд не повинен вас лякати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uWLAK422T2g