Як позбутися швидко від закладеності носа. Як швидко позбавитися від закладеності носа при алергії.

Закладення носа з'являється в результаті ураження слизової оболонки бактеріями або внаслідок алергічної реакції на той чи інший продукт (предмет). Зняти закладеність носа можна буквально за кілька хвилин, але все ж краще лікувати хворобу, ніж просто прибирати симптоми.
Вам знадобиться
  • - судинозвужувальні краплі;
  • - морська сіль;
  • - сік алое;
  • - масло чайного дерева.
Інструкція
1
Найшвидше справляються з поставленим завданням судинозвужувальні краплі. Найкраще вибирати ті, що містять не тільки речовина, яка звужує судини, а й масла. Закопуйте ніс не більше 4-5 разів на добу навіть у тому випадку, якщо закладеність з'являється частіше, інакше виникне звикання і з'явиться хронічний нежить. Для дітей продаються спеціальні краплі, які необхідно підбирати відповідно до віку малюка.
2
Якщо краплі не допомагають, значить у вас занадто багато слизу в носових проходах. Розведіть морську сіль в теплій кип'яченій воді (1-2 ч.л. на 200 мл рідини). Ретельно розмішайте, а якщо кристали повністю не розчинилися, процідіть. Промийте кожну ніздрю за допомогою маленької клізми або спринцівки. Після вимивання слизу закапайте ніс краплями. Морська сіль не тільки очистить носові проходи, а й вб'є хвороботворні бактерії, які викликають нежить.
3
На жаль, через швидкодіючих засобів бувають тільки краплі. Але якщо ви хочете саме вилікувати нежить, скористайтеся соком алое. Закопуйте кілька разів на добу сік алое, а вже через кілька днів ви не згадаєте про нежить. Звичайно, сік гіркий, але відмінно справляється з ринітом.
4
Змащуйте пазухи носа маслом чайного дерева. Відбуватиметься інгаляція дихальних шляхів, а за рахунок бактерицидної дії даного масла мікроби почнуть гинути. Закладеність носа - набряк, який проходить після усунення причини, найчастіше має бактеріальну основу.
5
Якщо нежить так і не пройшов, зверніться до терапевта. Можливо, він викликаний алергеном. При алергічних реакціях іноді рятує від нежитю всього одна таблетка антигістамінного препарату. Нежить, який зберігається більше 5-7 днів - привід відвідати лікарню, а не стимул займатися самолікуванням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8EgiOAWYPhg