Як намалювати мімозу.

Будь охайна жінка стежить за станом своїх нігтів і регулярно робить манікюр, який може бути різним - як простим і повсякденним, так і святковим. Сьогодні великою популярністю користується манікюр з оригінальним дизайном нігтів і ручним розписом, і ви можете вибрати відповідний дизайн манікюру для свого типу зовнішності. Якщо у вас світле волосся, спробуйте намалювати на нігтях візерунок у вигляді мімози - такий манікюр буде вам до лиця.
Інструкція
1
Для початку, якщо ваші власні нігті недостатньо довгі і міцні, зробіть нарощування нігтів акрилом. Змішайте прозорий акрил з коричневим мономером, наберіть на пензлик кульку і зробіть розтяжку від вільного краю нігтя до стресової зоні.
2
Після цього затонуйте весь ніготь золотим акрилом, починаючи від кутикули. Після того як весь ніготь буде заповнений золотистим кольором, візьміть пензликом невелику кількість темно-коричневого акрилу і починайте промальовувати тонкі гілочки мімози, створюючи основу для майбутнього малюнка.
3
Тепер наберіть на пензлик білу акрилову фарбу і відтінятимете коричневі гілочки білими тонкими смугами, щоб створити ефект засніженого дерева.
4
Змініть кисть на паличку з гострим кінцем і змінюючи довільно темно-жовтий і світло-жовтий акрил, починайте наносити на малюнок навколо гілочок точки великого і маленького розміру, імітуючи скупчення квіток мімози.
5
Малюйте по кілька квіточок на кожній гілці, не перевантажуючи загальну композицію. Для того щоб картинка здавалася об'ємніше, приклейте на квіти дрібні намистини-бульонкі для манікюру, відповідні квітам по відтінку.
6
Покрийте нігті фінішним гелем, щоб закріпити створений дизайн, Полімеризується гель і видаліть дисперсійний шар. Описані дії повторіть на всіх залишилися нігтях обох рук. Оригінальний і жіночний дизайн нігтів готовий.