Як очистити шви плитки. Як почистити шви між плиткою.

З часом шви між кахельною плиткою на кухні та у ванній стають брудними. Зазвичай це відбувається через вапняних відкладень, вологості, цвілі, залишків миючих засобів, краплею жиру або кіптяви. Очистити шви кахельної плитки складно, але можна.
Вам знадобиться
  • - невелика щітка або губка;
  • - засіб для очищення;
  • - пароочиститель;
  • - фломастер з водостійким барвником;
  • - водоемульсійна вологостійка фарба;
  • - дрібна наждачний папір.
Інструкція
1
Якщо шви між плитками стали сірими і брудними, нанесіть на них невеликий щіткою (наприклад, зубної) будь засіб для чищення (Silit, Cif або інше). Через 10 хвилин вимийте плитки водою і протріть насухо. Якщо забруднення залишилися, то це грибок, і його складно вивести чистять средствамі.Для видалення забруднень, альтернативою хімічним складам можуть стати: харчова сода, розбавлений лимонний сік, столовий оцет, гірчиця, зубна паста, нашатирний спирт або дрібна кухонна сіль.
2
Якщо грибок тільки з'явився, шви можна очистити хлоровмістними засобами (Domestos, Білизна або інше). Їх необхідно нанести за допомогою невеликої щітки або губки на п'ять хвилин, потім змити водою і протерти насухо. В результаті знищуються всі мікроби, очищається грибок, шви стають чистими.
3
Якщо грибком покриті невеликі ділянки швів, то їх можна замаскувати фломастером з вотостойкім барвником. Зробити це можна досить таки швидко, але ефект буде недовговічним. Фломастери можна придбати в магазинах з будівельними матеріалами.
4
Якщо грибок неудаеться вивести чистять або отбеливающими засобами, а площа забруднення велика, не поспішайте міняти затірку. Спробуйте пофарбувати шви плитки будь водоемульсійною вологостійкою фарбою. Бажано нанести кілька шарів.
5
Пароочисник - це ще один перевірений спосіб очищення швів від забруднень. Потрібно направити на шви носик парогенератора, він чистить гарячою парою, а потім змити залишки забруднень водою і насухо витерти.
6
Грибок і забруднення можна очистити зі швів плитки дрібним наждачним папером. Вона прибере верхній шар затірки, а заодно і забруднення.
Зверніть увагу
Для очищення швів плитки не можна використовувати мило, воно викликає поширення спор цвілі.
Корисна порада
Щоб не пошкодити шкіри рук під час чищення, використовуйте гумові рукавички.