Як вибрати газову панель. приховувати додатки з пуску.

У нелегкій боротьбі найсучасніших технологій і звичної, стабільної техніки, ви все-таки віддали перевагу електричної вручений панелі звичну газову плиту, або газову панель. Але тепер постає питання, яку ж газову панель краще вибрати. Адже у кожної моделі є свої недоліки і свої переваги.
Інструкція
1
Перше, на що ви повинні звернути увагу - конфорки. Тут головну роль відіграють форсунки, які забезпечують подачу газу на поверхню конфорки. Розрізняються форсунки по діаметру, який залежить від тиску газу і від його типу. Газові панелі останніх поколінь зазвичай комплектуються цілим набором форсунок. Це дозволяє підібрати саме ті, які необхідні саме вам, а що залишилися заховати в комірчині про запас.Обратіте увагу, чи є серед конфорок, які йдуть в комплекті особлива - підвищеної потужності. З її допомогою можна швидко розігріти або приготувати їжу. Деякі страви взагалі неможливо приготувати на маленькому вогні, тому іноді конфорка підвищеної потужності - необхідність.
2
На другому місці за важливістю стоїть вибір матеріалу з якого виготовлена варильна панель і її покриття. Найбільшого поширення набули панелі з емальованої і нержавіючої сталі. До переваг емальованому поверхні можна віднести значну економію в засобах і практично необмежену колірну гамму самої панелі.Нержавейкі відрізняються тим, що вони легко миються, практично не піддаються корозії і володіють високою хімічною устойчівостью.Последнее час стало модним купувати газові панелі поверхня яких виконана із загартованого скла - на манер електричних варильних панелей. Це естетично і практично - відмінний вибір, але без економії коштів.
3
Для багатьох важливим є питання автоподжига. Більшість сучасних плит обладнані пристроєм, що дозволяє запалювати газ без сірників та ризику обпектися. У більшості випадків для цього необхідно буде тільки повернути ручку подачі газу і натиснути на кнопку, яка пустити іскру для того, щоб цей газ запалити. Але деякі моделі дозволяють навіть кнопки не нажімать.Вніманіе! Ця функція працює тільки від електрики. Так що, якщо у вас відключили світло, доведеться скористатися сірником.
4
Ще більшу безпеку вам забезпечить система газ-контролю. Ця функція допоможе уникнути тих трагічних випадків, які пов'язані з витоком газу в побуті. Система просто перекриє подачу газу, якщо полум'я з яких-небудь причин потухло.В деяких моделях ця система поєднана з функцією автоподжига і дозволяє здійснювати автоматичний повторний поджиг, якщо полум'я згасло.
Зверніть увагу
Не рекомендується міняти форсунки на вручений панелі власними силами. Якщо плита на гарантії - краще запросити професіонала, який зробить це бесплатно.Но, якщо ви майстровий людина з багатим досвідом, то додається до вручений панелі інструкція дозволить вам зробити це самому.
Корисна порада
Також на ринку існують моделі з комбінованими конфорками. На одній вручений панелі присутні і газові та електричні конфорки.
У сучасному світі кухонні плити менш популярні. Основна тенденція йде до вибору вбудовуваної варильної панелі. При наявності в будинках магістрального газу, актуальними стали газові моделі. Як вибрати варильну газову поверхню ?
Інструкція
1
Визначте тип. У залежних варильних панелей зона управління знаходиться на вбудованої духовці. Незалежні - працюють автономно. Їх можна встановлювати в будь-якому місці кухонного гарнітура. Розташування духової шафи на це не впливає.
2
Ширина і кількість конфорок - один з критеріїв вибору. Двохконфорки поверхні («доміно») шириною від 25 см до 40 см. Четирехконфорочной - в основному 60 см. До 100 см досягає ширина п'яти- і шестиконфорочна панелей.
3
Зверніть увагу на матеріал виготовлення. Емальовані поверхні мають акуратний вигляд, легко чистяться. Колірна гамма різноманітна. Мінусом є крихкість емалі. При необережному поводженні можуть з'явитися подряпини і відколи. Нержавіюча сталь більш стійка до механічних пошкоджень. Буває матова і глянсова. Мінус глянцевого покриття в труднощі виведення плям від пальцев.У склокераміки естетичний вигляд. Головні недоліки - боязнь цукру, холодної води. Солодкі речовини: варення, компот та інші, при нагріванні спекаются с поверхню ю, порушуючи верхній шар. Це призводить до виникнення невиводимість плям. Не можна допускати попадання холодної води на розпечену поверхню .Алюмініевие панелі вважаються міцними і не вимагають особливого догляду. За кольором світліше, ніж нержавіюча сталь.
4
Вивчіть функціональність газової поверхности.Автоматический електрозапалювання (при повороті перемикача). Механічний - необхідно натиснути спеціальну кнопку.Газ - контроль - подача газу припиняється при відсутності огня.Спеціальная ультроскоростная конфорка підвищеної потужності з подвійним або потрійним полум'ям. Вона призначена для швидкого приготування їжі.
5
Вибрати газову варильну поверхню можна за ціновим сегменту.SMEG, NEFF, KRONA та ін. Відносяться до премміум класу. Gorenje, Electrolux, Whirlpool, Zanussi, Nardi - займають середній ціновий сегмент.BEKO, Ariston, Indesit і багато інших входять в економ класс.Удачного вам вибору.